Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Gárda nem szélsőséges és...

Ha a Gárda nem szélsőséges és nem rasszista és nem neonáci akkor miért mocskos zsidózták tegnap a rendőröket, akik "megzavarták" a ún, . "tisztavatást"?

Figyelt kérdés

Baromira érdekelne. Meg az is, hogy milyen alapon vannak eskütételeik, meg egyenruháik, meg toborzásaik és ilyenek.

Olvastam egy huszonéves gárdista lány nyilatkozatát (amit titokban tett, mert a Gárda tagjai nem nyilatkozhatnak (ezt sem értem ), és abban a nyilatkozatban elég pozitívan festődött a szememben a Gárda), aztán beszéltem sok Gárdistával is ismerőseim közt, de egyszerűen mégis úgy érzem, hogy ezt nem a sajtó fújja fel negatívan, hanem valóban negatív ez az egész.

A Honvédség toborozhat, tisztet avathat,toborozhat és egyebek, azért a kettő közt óriási differencia van. Énis katona vagyok amúgy.

Nem lehet abban valami hogy a Gárdának vissza kéne kicsit venni ebből a nagy vehemenciából?

27/N/katona


2009. aug. 23. 14:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehetne leszállni a Gárdáról,mert idáig semmi rosszat nem tettek ellenben azokkal a csoportokkal akiknek a garázdaságát nem,hogy elnézik,még intézkedés és eljárás híján még támogat is a rendőrség,és a politika.
2009. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
54%
És a honvédség milyen alapon toborozhat, avathat? Milyen alapon lehet egyenruhátok?
2009. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 A kérdező kommentje:

Nem rászálltam de ez nálam nyitott kérdés, és hadd tegyem már fel. Leírtam a kételyeimet, de majd legközelebb engedélyt kérek rá tőled.

És azt gondolom hogy ez nem válasz volta, mit te írtál és sajnos sokan ezért nem tudnak semmit a Gárdáról a hozzád hasonlók miatt.

2009. aug. 23. 14:31
 4/83 A kérdező kommentje:

Bocsika a honvédség egy legális állami szervezet aminek többszáz éves múltja van, hogy a fenébe rakod te össze a 2 éves bíróság által feloszlatott Gárdával?

Van itt valaki aki nem megrögzött Gárdista és tud kívűl állóként nekem ebben helyes meglátást biztosítani?

2009. aug. 23. 14:32
 5/83 anonim ***** válasza:
81%

Én nem tartom elítélendőnek ha mocskos zsidóznak, mert a vezetés tényleg mocskos zsidó. De viszont az nem tetszik hogy mindig szidják a rendőröket holott nem ők tehetnek róla hogy vidékről fölvezényelték őket, ők csak parancsot teljesítenek. A Gárda Csendőrség számomra elég furcsa, oké hogy legyen csendőrség de akkor ne politikai jellegű.


Mi az hogy milyen alapon vannak eskütételeik, meg egyenruhájuk, meg toborzásaik? Olyan alapon hogy demokrácia van, és egy civil szervezet. Nincs olyan törvénymely tiltaná pl. az egyenruhát.

2009. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 A kérdező kommentje:
Ja még hozzátenném, hogy én is tudom hogy romák is gyilkolnak nem romákat és fajtársaikat is, nem vagyok vak mielött még ez a kritika és érne...
2009. aug. 23. 14:33
 7/83 A kérdező kommentje:
Akkor jogosan gondolom hogy ez egy félkatonai szervezet? mert azért nem egész mert nincsen olyan joguk mint a Honvédségnek?
2009. aug. 23. 14:34
 8/83 anonim ***** válasza:
64%
Minek kevered ide a Honvédséget?
2009. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
33%
Aki meg nem zsidó az "mocskos magyar"? vagy hogy van ez?
2009. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim válasza:
27%
Ez csak egy módon magyarázható: A magyar gárda szélsőséges, és rasszista. Az én szememben teljes mértékben elítélendő.
2009. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!