Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A milliókat kereső politikusok...

A milliókat kereső politikusok hogy tudnak lelkiismeretfurdalás nélkül élni? Nem zavarja őket, hogy RENGETEG embernek már luxuscikkeknek számítanak az ALAP dolgok is? .!

Figyelt kérdés
Bár ők mindent a popsijuk alá kapnak... Miért nem a politikusokat célozzák meg az alapítványok? Miért nem jutna maguktól eszükbe a politikai rétegnek, hogy segitsenek?!
2009. aug. 24. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hahaha...és mégegyszer HAHAHAHA.

Ha Te milliomos lennél, hidd el Téged sem érdekelne. Ilyen az ember, kapzsi, önző.

És persze lehet mondani, hogy ááááá nem én biztosan nem és nem változnék... dehogynem. Élnél mint hal a vízben.

Nem az a baj, hogy sokat keresnek, az a baj, hogy nem érdemlik meg és, hogy felelőtlenül szórják a pénzt. Lásd végkielégítések.

Hatalmon lévő párttól független ez az egész. Ez így megy. Régen is ez volt, mindig ez volt. Csak nem írta meg az újság.

2009. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Zsidó lelkület... Nem érdekli ezeket semmi csak a pénz, hatalom meg a jólétük.
2009. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Az, amit az első válaszoló mondott. Te is, meg bárki szarna arra, hogy mi van másokkal, ha neki jó. Őszintén nézz magadba, és gondolkozz el rajta, hogy elsősorban magadat sajnálod, mert szegény vagy, és irigyled a gazdagokat, vagy pedig neked teljesen megfelel az élet szegényen, csak a többi szegény embernek szeretnéd, ha több pénz jutna.


2. Ha valaki erkölcsös, és mindenen lelkiismeret furdalása van, és csak a világ, az emberiség problémája aggasztja, az SOHA az életben nem fog olyan pozíciót elérni, mint például a politikus. Ahhoz, hogy az ember valahova is kerüljön, az kell, hogy csak a saját érdekedet nézd, ha kell taposs, ha kell nyalj, és ne törődj senki mással, csak ha érdek fűz hozzá.


3. A politikusokkal tényleg elszaladt a ló, de ne felejtsük el, hogy nem kommunizmusban élünk, az emberek közt vannak és lesznek társadalmi különbségek, és ez így van rendjén bizonyos keretek közt. Gondolok itt arra, hogy egy mérnök, vagy ügyvéd igenis megérdemli egy kétkezi munkás bérének többszörösét.


4. Kár azon keseregni, hogy egyesek éheznek, mások meg betegre keresik magukat, mert jelenleg még mindig a legdemokratikusabb korban élünk, akárki akármit mond, mert voltak még idők, amikor a földesúr volt a főnök, meg volt, amikor a király elszedett minden vagyont, és gyakoriak voltak a nyakazások is. Örülni kéne annak, hogy ma legalább már nem valószínű, hogy nyilvánosan lenyakazzanak embereket csak úgy.


5. RENGETEG ember, akinek luxuscikknek számítanak az ALAP dolgok is, úgy bagózik, mint a gyárkémény. Biztos vannak, akik nem, de aki bagózik, az ne mondja, hogy szegény, mert ha van pénze cigire, akkor nem hinném, hogy az éhenhalás szélén állna.

2009. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Én pl. nagyon nem vagyok szegény, és az biztos hogy nem irigykedek senkire. Aki pedig nem képes megőrizni a tartását a politikában az nem oda való. Nekem ne mondja senki hogy aki oda kerül azt csak a pénz meg a hatalom fogja érdekelni. Volt mrá számtalan olyan nagy ember a történelemben akit elsősorban nem a pénz és a hatalom érdekelt hanem a népe.
2009. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, magamat IS(!) sajnálom, de vannak álmaim, és pl tudom, hogy az első, ha rengeteg pénzem lenne, nyitnék egy állatmenhelyet, foglalkoztatnék egy állatorvost, kapcsolatba lépnék az állatvédő szervezetekkel és olyat müködtetenék ami külföldön is van, "állatrendörség".. Igen ,ez én vagyok. Felépítenék egy olyan hajléktalanszálló(ka)t, ahová beráncigálnám az összes hajléktalant, vagyonörökkel védettném a "tulajdonukat", szép, tiszta környezethez kényszeríteném őket. Majd segíteni a társadalmi visszailesszkedésüket, piáról még csak nem is álmodhatnának... Na igen, túl jóhiszemű vagyok, naív, de ha lenne rá rengeteg pénzem, tuti a sajátmagamra költés mellett erre is gondolnék! És a politikusokat meg legszivesebben popsin rúgnám:)
2009. aug. 25. 08:47
 6/6 anonim ***** válasza:

A modern személyiségelméletben van a válasz: az emberiség egyik fele neurotikus, a másik fele agresszív. A neurotikus ember lelkiismeretes, kissé szorong, aggasztják mások ügyei, törődik embertársaival (pl. a kedves kiíró tartozik ide). Az agresszív típus viszont vagyont halmoz mások rovására, nem furdalja a lelkiismeret, elveszi, amit akar, a többieknek meg coki! Manipulál, hazudik, zsarol gátlástalanul.

Egyszerűsítek, de lényegében ez a két oldal közötti különbség, a megoszlás 50-50%, a részletes leíráshoz olvassatok friss pszichológiát.

Aki politikus lesz, az mind agresszív, ezért nem nyit kutyamenhelyet. Nem kell elkeseredni, a neurotikus 50% összefoghat a közösségi érdekekért, és rákényszerítheti az agresszív elitet, hogy törődjön a társadalommal is (ezt nem prédikálással, hanem tüntetéssel lehet elérni).

2009. aug. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!