Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kérdés a baloldalnak! Mit...

Kérdés a baloldalnak! Mit szolnátok Medgyessy-hez? És mi a véleményetek rólla?

Figyelt kérdés

Szerintem nem buta, csak nem tud beszélni.

És talán ő az igazi utolsó balos mohikán?

Lehet hogy az osztogatást ő kezdte el, de az árát val szín az SZDSZ-MSZP lobbiairól akarta lehúzni, és ez lett a veszte?


Dbreceni Jobbikos ( DJ )


2009. aug. 25. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lett volna, ha marad, jobban jártunk volna vele, mint Gyurcsánnyal vagy Bajnaival. Igaz, hogy ő kezdte az osztogatást, nade ez azért volt, mert megígérte a 100 napos programot, és legalább be is tartotta. Egyáltalán nem biztos, hogy tovább folytatta volna az osztogatást...
2009. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Medgyessy egy dróton rángatott miniszter volt.
2009. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem az osztogatással volt a baj!

Nem is értem hogy miért hiszik azt sokan hogy nekünk magyaroknak nem volt lehetőségünk akkor ezekhez a pénzekhez. A gazdaság állapota még ma amikor nagy sz×rban vagyunk is jobb mint az emberek anyagi helyzete!

Illetve még ha ma 2× esére emelmék a minimálbért az sem lenne sok a gazdaságnak , feltéve hogy azokat a csapokat elzárjuk ahol elfolyik a teljesítményünk.

Ez egy baloldali dogma hogy azért mert szétosztottuk!

Igen,ha Medgyessy marad azzal mindenki, jobbos és balos is jobban járt volna " csak a nomenklatúra nem!

2009. aug. 25. 14:04
 4/9 A kérdező kommentje:

Lehet hogy dróton rángatták , de nem azért mert hülye volt, hanem mert nem álltak erős emberek a tátamögött!

"És mert senki nem értette hogy mit is akar mondani"

2009. aug. 25. 14:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy debreceni JOBBIKOS nincs tisztában vele hogy tök mind1 melyik politikus jön akár Fidesz vagy MSZP, mind ugyanaz?
2009. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De én tisztában vagyok sokmindennel, viszont akkor sem mindegy. Az MSZP velés a köreikkel teljesen lehetetlen lenne minden. A Fidesz pedig mutat hajlandóságot hogy sok esetben engedjen. Egyszerűen a Fidesz nek egy jelentős része is eladta magát viszont józanúl és valamilyen szinten magyarúl gondolkodik.

Ha a Fidesz lesz a kormány (100%) akkor a jobbik lesz a katalizátor . Emlékezz a EP jobbikos felszólalásainak reakciójára a Fidesz részéről ! Ők mint a nép párti alelnök stb nem tehetnek ennyire keresztbe au EU nak ahogy az érdek csoportjaiknak sem. Viszont egy rossz szavuk sincs a jobbikról és mintha a kimondás súlyát vennénk le a vállukról, mert ők nem mondhatják ki!

Tudod jó zsaru-rossz zsaru !

DJ

2009. aug. 25. 15:38
 7/9 A kérdező kommentje:
A politika nem abban hasonlít a sakk-ra hogy pepita az asztal! DJ
2009. aug. 25. 15:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok baloldali, viszont azt elmondanám, hogy Medgyessy viszonylag sikeres pü. miniszter volt 1996-98-ban, és gyenge közepes miniszterelnök 2002-2004-ben. Ellentétben a gyurcsányista és bokrosista (különböző indítékú, de hasonlóan hangzó) mítoszokkal, a Medgyessy-féle osztogatás nem vezetett gazdasági csődhöz, mert már 2003-ban megkezdődött a költségvetési korrekció és 2004-ben is folytatódott. Medgyessy még úgy kalkulált, hogy 2009-re lesz bevezetve az euró, és semmiféle megszorító csomagra nem lett volna szükség. A költségvetési egyensúly 2005-től kezdve kezdett ismét felborulni, amikor Gyurcsány bármi áron meg akarta nyerni a választást. Medgyessy nem volt egy nagy szám, de Gyurcsánynál ő is klasszisokkal jobb. Állítólag közvetlenül abba bukott bele, hogy bizonyos autópályaépítéseknél nem az SZDSZ által előnyben részesített cégekkel akart szerződni.
2009. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazad van sok tekintetben.

De az pálya csak egy volt a sok közzűl amit meg akart akadályozni. Sokat akart és nem bírta a farka.

De hülye nem volt.

Amúgy azt ne hidd hogy a Bajnai bagázs nem tudja hogy mit kellene tenni, egyszerűen nem lehet nekik.

2009. aug. 26. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!