Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetne a kisebbséget...

Nem dávid kérdése:

Hogy lehetne a kisebbséget megfékezni hogy ne terrorizálják, és károsítják meg a magyar emberek?

Figyelt kérdés
az a baj ha börtönbe rakják őket ha elkapják, akkor is el kel tartani ami napi 7-8ezer forint és ha kijön megy minden tovább.
2013. jan. 5. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen.
2013. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Összeterelni őket egy nagy területre, kultúrális előadásra, meghívott művészek:

- tovaris Kalasnyikov;

- tovaris Maximka;

Kisérő együttesek:

- RPG;

- Molotov;

- AMD65;

2013. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Hatékonyabb rendőrséggel és szigorúbb törvényekkel, mint a rendes országok. A kisebbségeket meg felejtsük már el. Rabolt -> lecsukni, senkit sem érdekel a származása.
2013. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

"A kisebbségeket meg felejtsük már el. Rabolt -> lecsukni, senkit sem érdekel a származása."


Ja, várjuk meg, amíg a több tíz vagy százezer lopásra, verekedésre, kötekedésre, gyilkolásra hajlamos cigány szépen lassan eltesz láb alól fejenként egy magyart, hogy utána le lehessen őket csukni. Ez nagyon jó ötlet... :D

2013. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

"Ja, várjuk meg, amíg a több tíz vagy százezer lopásra, verekedésre, kötekedésre, gyilkolásra hajlamos cigány szépen lassan eltesz láb alól fejenként egy magyart, hogy utána le lehessen őket csukni."


Hát azért rajtad is látszik, hogy valami baj van a valósággal való kapcsolatoddal. Ha majd jeleit látom százezres nagyságrendű tömegmészárlásoknak, akkor figyelembe veszem ezt az érvet.

2013. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Kizárólag erőszakkal lehetne. Ők sem szép szóra nem hallgatnak sem a börtön nem rettenti el őket.
2013. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
Itt a varázs szo a Munka dolgoztatni kell őket nem csak el hanyagolni ott vannak a vajdák és nem tesznek semmit egyetlen egy ügyben és úgy ha nem dolgozik nincs mit enni nekik és a legveszélyesebb az éhes ember mert az éhség nagy úr kajáért mindent megtesznek. Ráadásul nem is igen akarják őket alkalmazni mert barnábbak a kelleténél és már kezdik megszokni ezt a lomha életmódot.
2013. jan. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Én mostanáig burokban éltem, nem igen találkoztam cigányokkal. Most viszont olyan munkát kaptam, ahol sok cigány gyerekkel kell együtt lennem. Van egy mozgássérült gyerek is köztük. A többi cigány kölyök irtózatosan bánik ezzel a szerencsétlennel. Próbáltam hatni rájuk, hogy ha van szívük próbálják már egy kicsit beleképzelni magukat a helyzetébe és hagyják békén. A válasz csak annyi volt, hogy "nekem ő nem rokonom, úgyhogy leszarom mit érez."


És ők éppen csak 10-11 évesek. Elvileg a legérzékenyebb, legempatikusabb, legformálhatóbb korban vannak.


Eddig nem fogtam fel, hogy a cigányok tényleg így működnek. Aki nem rokon, az dögöljön meg, sőt ha kell ha nem ebben segítek is neki...


Mi magyarok viszont azt tanultuk és az alapján élünk, hogy "élni és élni hagyni kell", hogy a másik szempontjait is figyelembe kell venni.


Így viszont fel fognak minket zabálni. Amíg mi tekintettel leszünk rájuk, de ők ránk nem. Addig a nyertesek csak ők lehetnek.

2013. jan. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sz1u ***** válasza:
11%

Ehhh... Kérdező! Neked felesleges bármit is válaszolni, hisz a gyűlölettől fűtve még a kérdésedet sem tudtad normálisan megfogalmazni! ===> A kisebbséget kell megfékezni, mert a magyar emberek megkárosítják őket, vagy mi?


Egyébként nyugi értem, hogy mire akarsz kilyukadni. Tömören válaszolok (mert tényleg felesleges a szájtépés - ezer hasonló kérdés volt már itt a GYK-n):


Oktatás és MUNKA(HELY)!

2013. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Ki kell őket lőni a Holdra.
2013. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!