Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal miért csak akkor...

A baloldal miért csak akkor tüntet meg határolódik el, ha kisebbségeket ér kritika, inzultus, míg ha fordítva történik, nem szólnak egy szót sem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Mert zömmel ők is a kisebbséghez tartoznak és működik náluk a kettős mérce, azaz nem tekintenek minden emberi életet egyenlőnek. Pont azt a magatartást tanúsítják, amivel ők vádolnak másokat.
2013. jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hallottam a hangjukat pl Kertész Ákos magyarokat gyalázó írásánál, sem pedig az olaszliszkai, veszprémi, szigethalmi eseteknél sem.
2013. jan. 9. 12:49
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Általában a neoliberális , baloldali emberek a legnagyobb rasszisták.Gyűlölik a fehér embereket , gyűlölik önmagukat ,és minden nem európai eredetűt feljebb valónak tartanak mint az európai embereket , egyéb dolgokat.


Szerintük az európaiak gonoszak mind és rasszisták.A pozitív diszkriminációk támogatják , nem ismerik az egyenlőséget , a toleranciát is sajátosan értelmezik.


A neoliberális embereknél butább nincsen.Olyasmik ők mint az öngyilkos merénylők csak a neoliberálisok nemzeteket pusztítanak és szépen lassan csinálják.

2013. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Mert ilyen képmutatóak! Mmúgy meg folyamatosan c...ozzák a jelenlegi májsztrót a különböző szennyoldalaikon.

Ez jó példa arra, hogy fordított esetben "csak egy magyarról" van szó.


Jó lenne ha úgy "háborodnának" fel már, hogy ha közéjük költöznének egy időre!

És még csodálkoznak, hogy sokan ellenérzéssel vannak velük kapcsolatban.

2013. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Hazug egy eszme, az egyszer szent.
2013. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

mert a magyarok érdekét lesz@rják, önös érdek vezérli őket semmi más.


vagy pénz ki tudja. szerintem a nemrégiben megjelent bayer cikk miatt is kimentek tiltakozni holott az igazságot írta le, szóval ha egy vak is látja hogy igaza van, és még így kimegy felszólalni/tüntetni (úgy hogy a szemünkbe hazudik) hogy hááát ez nem így van, de mindenki tudja hogy így van, emögött szerintem pénz van, mert ennyire buta ember énszerintem nincs.

2013. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!