Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hívják ezt a rablóbandát...

Miért hívják ezt a rablóbandát politikai elitnek?

Figyelt kérdés
AZ meg egyenesen sértő a magyar állampolgárokra hogy HONATYÁNAK is neveztetik magukat.
2009. aug. 28. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
az ilyen kérdésekkel pontosan mi a célod?
2009. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok hogy ennyi köztörvényes hogy maradhat egy ország élén,ugy hogy a média is minden fenn tartás nélkül bemondja hogy milyen eljárás(ok) folynak ellenük. A nagy nyugaton már a gyanú árnyéka rávetődik is lemond a képviselő "úr"és eltűnik.
2009. aug. 28. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Ez a kapitalizmus, nekik van a legtöbb pénzük. Ennyi az egész.


Egyébként keletebbre (Japán) pedig az ilyenek öngyilkosak lesznek, vagy lemondanak.

2009. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Én nyilván lemaradtam,mert nem hallottam,hogy valamelyik honatya ellen folyik eljárás.A BKV-sok nem honatyák,de a rablóbanda elnevezés illik rájuk.
2009. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
77%

Lemaradtál bizony (utolsó), mert Dávid I., és Herényi K. éppen ősszel várhatja, hogy felmentik-e őket a mentelmi joguk alól!

Erről jut eszembe: "Mentelmi jog"

-Mi van?!?

-Mitől kéne amúgy mentelmenteni egy "tisztességes" honatyát?

Hogy nyugodtan fegyvert foghasson pl. biciklis futárokra? Vagy rendőrre támadhasson? Sajnos ilyenek történhetnek országunkban! Nincs is már talán, amin igazán meglepődhetnénk! Sosem jön el tán az igazság ideje...

2009. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
A politikai elitnek az a definíciója, hogy azoknak a köre, akik döntéseikkel befolyásolni tudják az országos politikai eseményeket. Ezek a kormány tagjai, a kormánypárti parlamenti képviselők, néhány magas beosztású párthivatalnok és a legnagyobb városok polgármesterei. Ők a politikai elit. Az "elit" szó ebben az esetben nem értékelő szó, mint ha mondjuk valaki azt mondaná, hogy "elit iskola".
2009. aug. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!