Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok egy olyan törvény...

Támogatnátok egy olyan törvényt, hogy ahhoz, hogy valaki Budapesten élhessen kelljen neki egy engedély hozzá, meg Budapest meglátogatására ilyen vizum-szerűség?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 15:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

"Támogatnátok egy olyan törvényt, hogy ahhoz, hogy valaki Budapesten élhessen kelljen neki egy engedély hozzá, meg Budapest meglátogatására ilyen vizum-szerűség?"


Gondolj arra, hogy a betonban nem terem meg a disznóhús.

2013. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas elit dolog lehet beköltözni akármelyik szoci lakótelepre, vagy az omladozó ezeréves belvárosi körfolyosós házakba, esetleg Rákosborzasztóra...

Egyébként miben szoktad érezni a káros hatását, ha a vidéki korpa a fővárosba megy? Mellesleg én pesti vagyok, de sosem értettem, miért utálják egymást a pestiek meg a vidékiek, szerintem ez oda-vissza megy. Ha nem vagyok indiszkrét, azért írd már le, melyik párt a befutó nálad, csak kíváncsiságból.

2013. jan. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Pont arra a kutyaszaros, büdös, mocskos Budapestre kérnék engedélyt. Ha azt mondanák nekem, hogy adnak egy lakást ingyen viszont ott kéne le élnem az életem, akkor se mennék oda, az nem embernek való.
2014. ápr. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Ezt a kérdést nyilván Demszky Gábor vagy valamelyik ivadéka tette fel,ez ő szinvonaluk.

U.i:a kérdező egyen ecetes tejfölös banánt!!!!!!!

2015. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!