Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy ilyen lány felnő és...

Ha egy ilyen lány felnő és betölti a 25-30 éves kort és később egy hivatalban fog ülni mint ügyintéző akkor nyomorba fogja taszítani az embereket akik most (2013-ban) 30 felett vannak?

2013. jan. 16. 12:09
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha rosszul fogalmaztam meg a kérdést!
2013. jan. 16. 12:12
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
primitív ... ha nagyobb lesz, akkor is az lesz ... hivatalba? csak nem
2013. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, honnan jutnak ilyenek eszedbe! Ez a lány a 8 általánost alig végzi el, hogy a fenébe ülhetne be egy hivatalba, ahová a diploma a belépő? Valószínűleg valamelyik utcasarkon fogsz vele találkozni.
2013. jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Kedves kérdező, a neved a legjobb válasz a kérdésre.
2013. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Őszintén nem értem a logikádat.



1. kérdés:

Ha ismernél egy nőt, aki épp terhes, már van 8 gyermeke, akik közül 3 süket, 2 vak, egy szellemileg visszamaradott, neki magának pedig szifilisze van, ajánlanád neki az abortuszt?


Mielőtt megnéznéd a választ, olvasd el a második kérdést is!


2. kérdés:

Itt az idp, hogy megválasszák a világ új vezetpjét, és a Te szavazatod számít a döntésben.

Az alábbiakban olvashatsz néhány tényt a vezető-jelöltekről:


A - jelölt:

Tisztességtelen politikusok veszik körül, és asztrológussal konzultál döntései előtt. Két szeretpje van. Zsinórban dohányzik és napi 8-10 Martinit iszik.


B - jelölt:

Hivatalából kétszer elbocsátották, délig alszik, az egyetem alatt ópiumot használt és minden este egy üveg whiskyt megiszik.


C - jelölt:

Kitüntetett háborús hős. Vegetariánus, nem dohányzik, néha megiszik egy-egy sört, és soha nem volt házasságon kívüli kapcsolata.



A - jelölt: Franklin D. Roosevelt

B - jelölt: Winston Churchill

C - jelölt: Adolf Hitler


És mellesleg: ha az abortusz-kérdésre igennel válaszoltál, akkor épp megölted Beethovent....

2013. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
Érekes ez az ország. Van egy olyan lehetőség is, hogy a lány megváltozik mire oda jutNA hogy egy hivatalban dolgozzon. Talán benőhet a feje lágya.
2013. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Andizsuzsi ***** válasza:
77%

A video és a kérdés közötti összefüggést nem látom.

Ez a mondat viszont nagyon tetszett: "nézzél már rám, úgy nézek ki, min egy k@va?"

Háááát, úgy.

2013. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

"Ez a lány a 8 általánost alig végzi el, hogy a fenébe ülhetne be egy hivatalba, ahová a diploma a belépő? Valószínűleg valamelyik utcasarkon fogsz vele találkozni."


Egyrészt azt még nem tudhatod mit fog elvégezni. Másrészt az utcasarkon javarészt diplomások vannak.

2013. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

"2. kérdés:

Itt az idp, hogy megválasszák a világ új vezetpjét, és a Te szavazatod számít a döntésben.

Az alábbiakban olvashatsz néhány tényt a vezető-jelöltekről:


A - jelölt:

Tisztességtelen politikusok veszik körül, és asztrológussal konzultál döntései előtt. Két szeretpje van. Zsinórban dohányzik és napi 8-10 Martinit iszik.


B - jelölt:

Hivatalából kétszer elbocsátották, délig alszik, az egyetem alatt ópiumot használt és minden este egy üveg whiskyt megiszik.


C - jelölt:

Kitüntetett háborús hős. Vegetariánus, nem dohányzik, néha megiszik egy-egy sört, és soha nem volt házasságon kívüli kapcsolata.


A - jelölt: Franklin D. Roosevelt

B - jelölt: Winston Churchill

C - jelölt: Adolf Hitler"


Természetesen a C jelöltet választanám, még a Bn is elgondolkodnék és ha a C nem lenne akkor őt jelölném, de az A teljesen kizárt.

2013. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

"Érekes ez az ország. Van egy olyan lehetőség is, hogy a lány megváltozik mire oda jutNA hogy egy hivatalban dolgozzon. Talán benőhet a feje lágya."


Nem hiszem, hogy bármiben változnia kéne. Én ismertem a ma nálunk a hivatalban dolgozók többségét már gyerekként is.Semmi olyan nincs a videón, mely ne készülhetett volna bármelyikükről.



"Ez a mondat viszont nagyon tetszett: "nézzél már rám, úgy nézek ki, min egy k@va?"

Háááát, úgy."


Mért nézne úgy ki egy 13 éves kislány? Beteg vagy te Andizsuzsi.



"Ez a lány a 8 általánost alig végzi el, hogy a fenébe ülhetne be egy hivatalba, ahová a diploma a belépő? Valószínűleg valamelyik utcasarkon fogsz vele találkozni."


Rendkívüli tehetség lehetsz, ha egy 45 másodperces videó alapján meg tudod jósolni, ki mit fog elvégezni. Bár én a helyedben ehhez a tehetséghez nem merném a nevem adni. Látom, te sem tetted. :)


"Egyrészt azt még nem tudhatod mit fog elvégezni. Másrészt az utcasarkon javarészt diplomások vannak."


Így van, ezt alátámasztom. Legutóbbi ilyen élményem az E5 ös mellet zajlott, mikor lerobbantam kértem a lánytól ivóvizet. Meglepően képzettnek tűnt a hangja, arra gondoltam vagy énekel, vagy sokat beszél nagyközönség előtt, ezért kíváncsi lettem. Rövid beszélgetés után kiderült, eredetileg énektanárnő. :)

2013. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!