Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van ott köztetek olyan, aki...

Van ott köztetek olyan, aki 2010-ben a FIDESZ-re szavazott, de a következőn az MSZP-re, az Együttre vagy a DK-ra fog?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Volt szerencsém Fideszes és MSZP-s társasághoz is, minthogy nem szeretek politizálni. Azt kell mondjam, hogy teljességgel kizárt, hogy ilyen történjen. Annyira hihetetlenül mások ezek az emberek, hogy hihetetlen.
2013. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

2010-ben a fideszre szavaztam, a következőn az otthonmaradásra fogok.

2002-2010 közötti MSZP-SZDSZ kormányok aktívan részt vettek abban a folyamatban, amelynek következtében az ország nyakig süllyedt a szarba. A fideszzel most már homlokig vagyunk benne, így tényleg csak a fejünk búbja látszik ki. Amúgy szerintem Magyarország gazdaságilag annyira önállótlan, és annyira függünk a külföldi történésektől, hogy nincs is igazi alternatíva.

De legalább szépek a lányok és erősek vagyunk kajak-kenuban :-)!

2013. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Ennél lehetne abszurdabb kérdést is feltenni.

Van ott köztetek olyan, aki 1998-ban a FIDESZRE-re szavazott, de 2002/2006-ban az MSZP-re, 2010-ben újra a FIDESZRE-re majd 2014-ben a Jobbikra szavaz?

2013. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Van olyan aki 2014-ben a Kétfarkú Kutya Pártra fog szavazni?
2013. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

"Magyarország gazdaságilag annyira önállótlan, és annyira függünk a külföldi történésektől"


Az egyetlen hely ami gazdaságilag önálló, és semmiben sem függ a külföldi történésektől, az Észak-Korea. Jó kis hely...

2013. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
2010-ben fideszre szavaztam 2014-ben nem tudom kire fogok de biztos nem a fideszre.
2013. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Az egyetlen hely ami gazdaságilag önálló, és semmiben sem függ a külföldi történésektől, az Észak-Korea. Jó kis hely..."


Akkor azt kellene mondanunk, hogy tulajdonképpen az erős gazdasági függőségünk rendjén is van, mert ilyen világot élünk?

Nem nagyon tudjuk magunkat ezektől függetleníteni, de örülni azért már ne kelljen neki...

2013. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
ma 22:30 Ne maradj otthon, mert a szoci és bajnai csapat elmegy szavazni! Ugye nem akarod, hogy vissza jöjjön Gyurcsány?
2013. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Fideszre szavaztam, legközelebb nem rájuk fogok, de nem is az MSZP-DK párosra...
2013. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

Mingegy kire szavaztok csak ne az mszp és bajnai párosra.

Mesterházi kijelentette biztos, hogy lesz összefogás - koalíció bajnai (együtt 2014) és az mszp között.

Az mszp-nek a programja nem a lakosság érdekeit hanem a bankok és multik érdekeit részesíti előnyben.

A bankadó helyet több új adót vezetnének be , csökkentenék a minimálbért (bajnai) bevezetnék az általános ingatlanadót, és természetesen eladósítanák az országot ezzel kiszolgáltatotá téve az államot a nyugati érdekeknek.

Elég volt már az mszp-ből 8 évig lopták az ország pénzét eladósították tönkretették az országot, mégegyszer ne adjunk nekik esélyt.

2013. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!