Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Izraeliek csak nekünk csináljá...

Izraeliek csak nekünk csinálják a sz@rt?

Figyelt kérdés

na most ha valami lesz Izrael és a muzulmán államok között az európai országok és köztük Magyarország fogja meg szívni.

[link]

ebből ha valami komolyabb háború lesz akkor már jönnek is

[link]

kíváncsi vagyok a kettős állam polgársággal csak ők jártak jól

[link]

szóval ők tudnak valamit lesz háború és már készülnek a betelepülésre?


2013. jan. 31. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem de mivel a kormány packázik a bankokkal ezért (is) ránk szálltak hisz a bankok zsidó kezekben vannak mint sok minden más.Szinte az egész világ az ő kezükben van . Én személy szerint nem szeretem őket persze köztük is vannak biztosan tisztességesek.Az arány hasonló lehet mint a cigóknál.
2013. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Igen, rettegj. Holnap jönnek, és maceszgombóccal addig tömnek amíg sírva nem mondod: jshvi haiva, shallhal jisvjih!
2013. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
LOL te beteg vagy.
2013. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem csak ők kaptak kettős állampolgárságot, hanem a szerbiaiak, a székelyek, a szlovákok is. Mégsem akarnak ide betelepülni. Azt sem értem, hogy az izraeliek miért éppen Magyarországra akarnának betelepülni?

Nem kell minden hülyeséget elhinni!

2013. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 szántóvető ***** válasza:
55%

Ezt a hírt nehéz elfogadni.(pár napja írtam hogy hogy félek az izraeli zsidó inváziótól,megkaptam a magamét)

Nem merek belegondolni hogy igaz lehet.(szélsőjobbos médiából idéztél.)

2013. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Elég egyértelmű, h a remek termőföld és a Kárpátok alja vízkészlet a nyakunkon lévő éghajlat változásával egyre kívánatosabb célponttá teszi Magyarországot. Ezen túl Magyarország viszonylag biztos helyen is fekszik, még ha el is olvad az összes jég a sarkokon, ide nem jön be a tenger. Továbbá veszélyesnek ítélt törésvonal sincs a közelben, ha jól tudom. Hát ezért akarnák idetenni a seggüket. Most egyelőre csak B terv, de ha romlik a globális klíma, vagy beüt a szar, akkor nekünk Magyaroknak reszeltek..
2013. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
.. de különben a magyaroknak már úgy is reszeltek, hát nem mindegy?
2013. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Izrael azt csinál a Közel-Keleten, amit akar. Nem értem ez minket, magyarokat miért zavar. Inkább a saját házunk táján kéne rendet tenni, mert amit a zsidók szervezetten Magyarországon művelnek (tudom, hogy nem mindegyik, vannak jó barátaim is közülük) az tarthatatlan és vállalhatatlan. Egyébként én örülnék, ha Magyarország így meg tudná (és meg akarná) védeni állampolgárait, mint Izrael.
2013. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szántóvető ***** válasza:
2013. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
A metapediáról ne idézz, mert az annyira hiteles, mint az UFO magazin.
2013. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!