Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen politikai irányba...

Milyen politikai irányba tolódik magyarország?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 20:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Erősen az idiotizmus irányába.
2013. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Vadkan01 ***** válasza:
82%
Manapság már nem az a fontos, hogy mit csinálnak a politikusok, hanem hogy lejárassák a másikat és az nyeri a következő választásokat (ha lesz) aki kevésbé van lejáratva.
2013. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
28%

Na ez egy jó kérdés. Én úgy látom, a primitívség, a barbárság, a gyűlölködés irányába tolódik. Egyre távolabb Európától és a fejlett világtól.


Ha politikailag nézem, akkor egy erős szélsőjobbos hullám van. A FIDESZ egyre-másra valósítja meg a Jobbik vadabbnál vadabb ötleteit, és döbbenet az is, hogy egy olyan barbár, demokráciatagadó, primitíven gyűlölködő párt mint a Jobbik, minden 5-6. választó szimpátiáját élvezi. Vagy még többét, mert szerintem sokan be se vallják a közvélemény-kutatásban, de majd oda szavaznak.


Úgy látszik, nálunk pár primitív, nacionalista szólammal jól lehet lakatni az embereket. Imponál sokaknak, ahogy Orbán és Vona odamondogat a Nyugatnak, a civilizált államok közösségének, az EU-nak. Függetlenségnek, nemzeti érdekérvényesítésnek tekintik Orbán ámokfutását, Vona őrültségeit, amivel legfeljebb a saját érdekeiket érvényesítik.

2013. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
És a legszomorúbb az, hogy képmutatás nélkül nem lehetséges a politikában érvényesülni.
2013. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
54%

Kedves második akkor neked is elmondanám, h:

Ha majd nem csak a pofádat fogod jártatni a balos haverjaiddal együtt, hanem valami használható megoldást is találtok a cigánykérdésre akkor megszűnik a Jobbik.

Addig még a nácizáson kívül mást nem tudsz addig neked csitu van:)

2013. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
55%

Kedves 3.


Kik is adták el az országot bagóért?Csak nem a baloldal?


Civilizált világ?

Aztán Európa rohadt civilizált , lassan iszlám köztársasággá válnak a nyugati államok aztán meglátod mennyire lesznek civilizáltak és demokratikusak.


Egy civilizált nemzet nem hagyja hogy a cigány felsőbbrendű legyen mint a magyar , az adófizetők egy civilizált országban az elvárt közbiztonságot kapják.


Szóval ha neked az a civilizáció hogy cigányokat , bűnözőket imádunk és még toleráljuk is akkor nem szívesen élnék a te civilizált világodban.


Az Egyesült Államok 1-2 fokkal civilizáltabb mint Európa.Az európai emberek naivak.

2013. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%
jobb bal jobb bal jobb jobb jobb jobb
2013. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
50%

Hát nekem meg sajnos nem Irán jelenti a civilizáció csimborasszóját. Tátva maradt a szám, amikor láttam egy videón, hogy a Jobbik egyik parlamenti képviselője teli torokból zsidózva (ezen már meg se lepődök) az Izrael elleni meccsen egy iráni zászlót lengetett. Akkor ő most mit is képvisel?


A cigánykérdésre én se tudom a megoldást, de azt tudom, hogy a Jobbik megoldása se jó.

2013. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Vadkan01 ***** válasza:
23%
Kedves ötös, ha ezt tényleg nekem szántad, akkor azt kell hogy mondjam neked, hogy mi fenének kezdesz el személyeskedni, amikor nem is ismersz és a haverjaimat is a szádra veszed, ezért lazán szétrúgtam volna a seggedet, ha nem a gép előtt biztonságban nyavalyognál, úgyhogy vigyázzál miket mondasz, mert ilyenekért egyszer elfognak verni, ha nem is én, majd valaki más.
2013. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
57%

9.


Szerintem a válaszoló a 3. válaszolónak szánta , mivel a hármaska volt elég baloldali.

2013. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!