Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit keresnek fociszurkolók a...

Mit keresnek fociszurkolók a felsőoktatási diáktüntetésen?

Figyelt kérdés

Azt hittem, vicc a hír. Ezeknek nem a lelátón kéne őrjöngeni a nyolc osztállyal?

[link]



2013. febr. 13. 02:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

"Most már elmondhatják hogy voltak egyetemen is."

Ezen szakadtam. :D


"Legyenek röghöz kötve a labdarúgóink is, annak tudatában mennyi állami támogatást kapnak a futball akadémiák."


"Érdekes, olyankor nem hőbörögnek mikor egy állami milliárdokból felépült, állami pénzen fenntartott fociakadémián taníttatott focista lelép, mert elege van az NB1 mocsarából (ahol mellesleg nagyságrendekkel jobban van fizetve, mint egy mai magyar tanár, orvos, stb)."


Ennél jobban nem is lehetne összefoglalni.


"Aki focidrukker az nem lehet diplomás?"


Hát, nem tudom, te Incze Bélából milyen diplomát nézel ki..

2013. febr. 13. 14:35
 12/21 anonim ***** válasza:
17%
Teljesen igazuk van. Az egyetemista csürhe ostoba, liberális, hazátlan elveket vall ha tanulni akarnak az állam pénzén akkor éljenek is itt utána ha nem akkor mit hőbörögnek.
2013. febr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Most olvasom, hogy az a kedves, antipatikus, debreceni kultúrember, nem meglepő módon anno Fideszes listán indult. Igazi, tipikus, magyar vállalkozó.

[link]

2013. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 bumbi02 ***** válasza:
60%
Hol focizik jelenleg Gera Zoltán? Dzsudzsák?Hol focizott Puskás? Folytassam..?Visszafizették hogy itthon tanultak meg játszani? Nos?
2013. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Azért van annak is némi bája, hogy ha pl egy orosz vagy kínai milliárdos jegyez 250ezer€ államkötvényt ezért cserébe letelepedési engedélyt kap. Ezzel az engedéllyel pedig a gyermeke ugyan úgy tanulhat államilag támogatott képzésen mint bármelyik magyar állampolgár. Azzal különbséggel, hogy rá nem vonatkozik a röghözkötés! Neki nem kell X évet itt dolgoznia cserébe amiért a magyar állam kitanítatta.

(A félre értés elkerülése végett, nem arról van szó, hogy az orosz vagy kínai ajándékba ad 250ezer €-ot az államnak. Nem! Befektet! Kölcsön ad pénzt az államnak, amit ő később kamatokkal növelve visszakap az államtól.)

2013. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

"Hol focizik jelenleg Gera Zoltán? Dzsudzsák?Hol focizott Puskás? Folytassam..?Visszafizették hogy itthon tanultak meg játszani? Nos?"


Mennyibe is került az adófizetőknek bármelyikük kiképzése? Mellesleg a válogatottbeli, időnként egész jó teljesítményükkel még mindig többre megyünk vele, mint annak, aki éhenhal egy londoni mekiben diplomával.

2013. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

"Most már elmondhatják hogy voltak egyetemen is."


Ellenben aki a focit, és a ráköltött pénzeket bírálja, az nem mondhatja el, hogy látott már labdát.

2013. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 bumbi02 ***** válasza:
Elmondhatom hogyláttam már labdát. Csak tudod.. Kicsit fontosabb a felsőoktatás mint az hogy Felcsúton legyen 11 focipálya. Egy picivel. De lehet hogy csak én vagyok ilyen beszűkűlt, hogy az oktatást fontosabbnak tartom, mint a labdarúgást. Remélem legközelebb vonnak el az egészségügyből is pénzeket, és abból mondjuk a magyar krikett egyesületet támogatjuk.
2013. febr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"az nem mondhatja el, hogy látott már labdát."


Na és?! Ez most hogy jön ide. Nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de én inkább az olyan sebészeket kedvelem akik botlábúak és nem fakezűek.

De ha te jobban szereted a fakezű, de a focipályán cselgép sebészeket, hát legyen. Kaszabolja egy ilyen fakezű cselgép a te hasadat. Én inkább megmaradok az olyannál aki a műtőben virtuóz és nem a focipályán.

2013. febr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, nagyon szeretne győzni a baloldal(MSZP, együtt 2014, Gyurcsány, Mesterházi), ezért már az egyetemistákat uszítják arra hogy kitörjön a botrány. Fidesz is csak mellé beszél, ezért egyikükre sem fogok szavazni.
2013. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!