Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dél szláv háború át terjedhete...

Dél szláv háború át terjedhetett volna Magyarországra? és ha igen hogy alakúltak volna a dolgok?

Figyelt kérdés

szóval ha mi is be lépünk a háborúba gondolom a horvátok szövetségeseként akkor vissza szerezhettük volna a Vajdaságot? ill. Románia is belépett volna?

szerintem ezért is szóltak bele az amcsik mert akkor MO.-nak volt hadserege és egész máshogy alakult volna a háború, a románok és a szlovákok is meg ijedtek volna, és a kisantant újjá alakult volna, és akkor még rosszabb lett volna a helyzet mert akk való színű hogy Albánia, ésBulgária is belépett volna és durvább háború lett volna


2013. febr. 16. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a jenkiknek meg kellett volna mondani hogy kussoljatok ez a mi ügyünk.


Bulgária vissza követelte volna Dobrudzsát ami eredetileg az övék + Szerbiából még 1 rész ami szintén hozzájuk tartozik.


Románia meg Szerbia a két nagy agresszor és mind két ország egy tolvaj.

2013. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vadkan01 ***** válasza:
Mindenképpen beleszólt volna a NATO, csak így most ők lehetnek a mi "hőseink". Jugoszlávia zavaró volt számukra, mert így nem tudtak Balkáni országokat és taggá "avatni".
2013. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én bizony azt mondom akkor kellett volna belépnünk, nem így utólag rinyálni, hogy az is magyar terület volt.

Ott volt a lehetőség a visszaszerzésére.

2013. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!