Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz az LMP-ről?...

Mit gondolsz az LMP-ről? Szavaznál rá 2014-ben? Miért igen ill. miért nem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Azelőtt amíg, nem szakadtak szét, addig szavaztam volna rájuk, de így, hogy még a frakció megszűnt, és sok a belső viszály, így már nem rájuk, hanem bajnaiékra fogok szavazni...
2013. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Az elsővel értek egyet.
2013. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem,mert 1990 óta balra ,libra nem szavaztam.És amíg nem vezeti más a kezemet,nem is fogok.Mit gondolok az LMP-ről?Múló nátha.És még nem vagyok ötven éves.
2013. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Egy olcsó, liberális zöldpárt, rajtuk múlna, Magyarország bocsánatot kérne az összes környező országtól hogy egyáltalán létezik. Román zászlót akartak kitűzni egyik kerület polgármesterihivatalára ember..
2013. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Mert liberálisok.
2013. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem mert nem csináltak semmit sem bejutásuk óta. Meg amúgy is liberális szóval azért sem. És már fel is bomlott a nagy összetartásban. A nagy közép párt különvált, hogy a fele bagázs át mennyen a liberális baloldalhoz így még úgysem.
2013. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem kellett volna kiválnia senkinek, de ettől még szavaznék rájuk. Még nem szerepeltek le, egész értelmes hozzászólásaik vannak a parlamenti vitákhoz, jobb meg nincs...
2013. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
2010-ben rájuk szavaztam, most valószínűleg megint rájuk szavaznék jobb híján, hogy jövőre mi lesz, azt nem tudom, lehet itt se leszek.
2013. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Pro Patria ***** válasza:
0%

Nem, mert nem kormányképes párt, és mert a politikájuk a cigánypátyolgatáson és az "óvjuk a fákat" túl nemigen áll semmiből.

Mióta a székely himnuszt irredenta műdalocskázó Jávor kivált a pártból, és átcsatlakozott Bajnaihoz (összenő, ami összetartozik), azóta szimpatikusabbak, de így sem.

2013. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Pro Patria ***** válasza:
Úgy tudnám megfogalmazni, hogy inkább csak elfogadom őket, mknt egyetértek velük.
2013. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!