Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pénzért árulják a magyar...

Pénzért árulják a magyar állampolgárságot?

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 20. 16:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért csodálkozol? Pénzért mindent lehet kapni!
2013. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Komplikato ***** válasza:
73%
Belinkelt újság több hónapos fáziskésésben van? ezer éves hír.
2013. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Ilyen minden országban van.


Ha befektetsz minimum 1 millió dollárt az USA területére akkor kapsz letelepedési engedélyt és ebben az esetben 3 év után állampolgárságot.

2013. febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Vadkan01 ***** válasza:
100%
Jaj de jó, hogy nem franciának születtem, mert akkor meg kéne vennem és erre nincs pénzem :D
2013. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát de itt nem arról van szó, hogy befektetnek. Hanem arról, hogy ha 100% orosz vagy, de fizetsz egy orosz/ukrán cégnek akkor azok szereznek neked hamis igazolást arról hogy van magyar leszármazottad és elintéznek mindent helyetted (pl lefizetik a kisvárosi önkormányzati hivatalnokot, hogy nézze el, hogy kumma szót se tudsz magyarul).
2013. febr. 20. 16:32
 6/20 Komplikato ***** válasza:

" Hanem arról, hogy ha 100% orosz vagy, de fizetsz egy orosz/ukrán cégnek akkor azok szereznek neked hamis igazolást arról hogy van magyar leszármazottad és elintéznek mindent helyetted "


Lol. Akkor én vagyok hülye, mert nem olvastam el linket, viszont így egyértelmű, hogy sík hülye volt aki írta. :D

Jóember, minek fizetne pénzt bárki, hogy kamu igazolást kapjon a magyar felmenőkről és így kapjon állampolgárságot ha pénzért is megveheti!!! Persze a törvénytervezet után ment a hápogás, hogy "de ez nem az, nem úgy, izé", de ez volt a lényege. Jön X, fizet Y ezer eurót, ó bocsánat "befektet" és hoppá.

2013. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ja..., meg a leendő biztos párt-szavazatokért!
2013. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mint mindenhol a bolygó civilizáltabb felén.
2013. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolso itt tevedsz.Bekeftetni ha jol tudom allamkotvenybe kell kb 250 ezer eurot es ha cirka 2 ezer-ert adnak hamis papirt hamis felmenokrol es igy megszerezheted az allampolgarsagot nem is rosz uzlet igaz? Gondolom erre ertette a cikkiro es ezt kerdezi a kerdezo.

Igen kerdezo bunozok mindenut vannak es mindenbol probalnak penzt csinalni...

2013. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocsika a magyarazatom Komplikatonak szolt:)
2013. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!