Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most meg "kulturális" házat...

Most meg "kulturális" házat építenek? Miért nem kérdezik meg előtte az embereket?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=u6ZRmufs-RY


Ezt a sátrat sikerült meghiúsítani , erre 150 millióból megint építeni akarnak valami "kulturális" házat.


Gratula , Fidesz és persze MSZP.


Szerintem abból a 150 millióból kártérítést kellene fizetni az embereknek mivel a magyar állam nem képes megvédeni a polgárait.


A másik, hogy miért nem kérdezik meg előtte az embereket?


Alaptörvény módosítás a nép beleegyezése nélkül , most meg ez...


Mi folyik itt?!

Talán nosztalgiáznak ezek a volt MSZMP tagok?



2013. febr. 25. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

"Miért nem kérdezik meg előtte az embereket?"


Mert ha az embereken múlna, minden pénzt segílyemelésre és ingyen sörre, virslire kéne költenie az államnak.

2013. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az embereknek joguk van beleszólni azokba a változásokba, amelyekkel az állam az életterükön akar változtatni.


Most ez mire jó nekik egyébként?

Megint lesz aláírásgyűjtés , aztán a Fidesz 2 hónap múlva újra megpróbálja.Örök körforgás?

2013. febr. 25. 17:38
 3/10 tetro ***** válasza:
Képviseleti demokrácia kifejezés mond neked valamit?
2013. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Én támogatnám ezt a "sátrat", mert én megmondom őszintén, szeretem a cigányokat. Vidéken nőtten fel Szabolcsban, mégis azt láttam, hogy a rokonságom, nagyszüleim, ha mulatni akartak, cigányzenét hallgattak, a fűszeres ételeket "cigányos" ételeknek nevezték, ráadásul több cigány ismerősöm is van, egy se vadember, mint ahogy a Jobbik beállítja.


Azt a véleményt vonom le, hogy a cigány kultúra mindig is szerves része volt Magyarországnak, és én a magyarországi cigányokat is magyarnak tartom.

2013. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 tetro ***** válasza:
52%
Beleszólhatsz az emberek életébe. Szavazhatsz, indulhatsz a választásokon, ahogy a Jobbik is teszi.
2013. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3.

A képviseleti demokrácia Magyarországon nem működik.

Mivel szinte az összes képviselő egy szélhámos , lényegtelen hogy narancsos a kitűzője vagy egy vörös szegfű.


Ilyen esetben a demokrácia egy közvetlenebb változata lenne javallott.

2013. febr. 25. 17:46
 7/10 A kérdező kommentje:

5.

Én nem akarok beleszólni az emberek életébe, én azt akarom hogy a nép döntsön, és ne egy képviselőnek nevezett disznó.


Személy szerint a közvetlen demokráciát támogatom , hisz egy ilyen rendszerben szinte mindegy hogy MSZP vagy Jobbik kormányoz, hisz a hatalom a nép kezében van.


Svájcban működik , illetve az USA néhány államában is.Ausztriában is vannak tervek a bevezetésére.


Hisz ez lenne az igazi demokrácia ,ami most van Magyarországon , meg az európai államok többségében az egy délibáb , halvány réteg választja el a diktatúrától.

2013. febr. 25. 17:56
 8/10 tetro ***** válasza:
Volt példa a közvetlen demokráciára nálunk is. Leszavaztuk pl a tandíjat. Most pedig azok a k@rva diákok nem értik, hogy mégis kell :D
2013. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Először is ebben az országban nincs képviseleti demokrácia, sokkal inkább parlamenti diktatúra...

Olyan pedig, hogy demokrácia pusztán csak illúzió, ahogy szabad választás sincs... mert még a legdemokratikusabb országokban is vannak olyan dolgok, amiket a kormányok soha nem hoznak nyilvánosságra, márpedig ezt úgy nevezik, hogy manipuláció...

A demokrácia fogalma csak egyfajta axióma... ha valamit elég sokat elmondanak, akkor az előbb utóbb bizonyítást nem igénylő alapigazság lesz...

"A kormányzati hatalom birtoklása egyetlen személy, csoport vagy bármely ellenőrzést gyakorló magánhatalom által - lényegében fasizmus" Franklin Roosevelt

Ismerősen hangzik?

2013. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Témától függetlenül, a videón látható embereknek nincs munkahelyük, hogy így ráérnek parádézni? Irigylem a miskolci emberek problémáit!
2013. febr. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!