Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Segítesz bojkottálni? Sem...

Segítesz bojkottálni? Sem Danont sem Győri édest sem Balaton szeletet többet nem veszek, te is hajlandó vagy rá?

Figyelt kérdés

Nem a felsorolt termékek a lényeg, hanem az hogy lassan fel kellene ébredni, és megérteni mit is jelent ha semmi nem marad magyar, semmi nem marad magyar gyártásban!


[link]


[link]


Vigyázat! Ezek a termékek nem magyar termékek!

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__uj-..


Add tovább az ismerőseidnek minden portálon a face-én stb hogy ők se vegyenek belőle és a Danon termékekből sem.



2013. márc. 1. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%

Akkor mit vegyünk kérdező?


Köszönd a drága baloldalnak, amelyik mindent eladott nyugatnak.

Hogy a tifusz tályog takarítaná el az összeset!

2013. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig se nagyon ettem ezeket. Én tökmagot szoktam ropogtatni. Itt lehet kapni a sarki coop boltban. Sárga-narancssárga csomagolása van és garantáltan magyar. (És még a prosztatának is jót tesz.)
2013. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez f*szság!

Akkor semmit se vegyünk mert kb. semmi se magyar,inkább dögöljünk éhen.(A politikusoknak úgyis az a jó)

2013. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha lesz olyan magyar cég ami tudja hozni a külföldi gyártók árát és minőségét akkor majd hanyagolom a külföldi termékek vásárlását
2013. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én már lassan alig eszek,úgyhogy ne aggódj nem tudom megvenni.
2013. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Majd ha lesz olyan magyar cég ami tudja hozni a külföldi gyártók árát és minőségét akkor majd hanyagolom a külföldi termékek vásárlását


És lassan fordítva is ugye?

Ha már nem marad magyar termék stb mert a piaci erejével mindent felvásárolnak és elvisznek, akkor még kevesebben dolgozunk, még magasabb adókkal és még szegényebben, amíg egy szép napon ....!

2013. márc. 1. 18:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a magyar cégek olcsóbb és/vagy jobb minőségű termékeket dobnának piacra nyilván azt vásárolnám meg. Amíg ez nem így van, sajnálom.
2013. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy 2007-es cikk. Nyugodtan tiltakozhatsz ellene 2013-ban.
2013. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem bojkottáld a levegőt, tudod mennyi átjön a nyugati széllel a sok nagytőkés idióta felől?
2013. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 reine69 válasza:
Mostantól reggelire csak Danont, ebédre csak Győri édest vacsorára pedig csak Balaton szeletet eszem.
2013. márc. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!