Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire/mire várnak azok a...

Kire/mire várnak azok a választópolgárok, akik nem mennek el szavazni (igen sokan vannak)?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 16:55
 1/9 Vadkan01 ***** válasza:
54%
A lehetőségre.
2013. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a pártok nem tudnak újat mutatni,és az emberek inkább el sem mennek szavazni.
2013. márc. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Normális pártra.
2013. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A csodára.
2013. márc. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy valódi választási lehetőségük legyen és ne azon gondolkozzanak, hogy a sok rossz közül melyik lenne a legkisebb. Aztán úgy döntenek, hogy értelmetlen szavazni, mert úgysem lesz jobb. Ilyen felhozatalból én sem tudok választani, nem látok lehetőséget egyikben sem.
2013. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Konkrétan a választópolgárok 100%-a már csaknem három éve nem volt szavazni. Sejtelmem sincs, mire várnak...


A felmérések pedig ilyen korán a választások előtt még irrelevánsak, még most indul a kampány, gyorsan változik az emberek véleménye.

2013. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

De hogy ideológiai magyarázatot is adjak... Az eddigi ciklusok egyik legfőbb tanulsága, hogy itt minden párt csak újabb káoszt hozhat.


Ha valaki ennek tudatában nem hajlandó erősíteni egyik felet sem a legitimitásában, az teljesen érthető (sőt, logikus).

[link]

Még hasznos is, legalább nem áll be egyik nyájba sem. Szerintem egyik párt sem ér annyit, hogy rá szavazzunk, mert nincs jobb.

2013. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor 18 éves lettem, úgy gondoltam, hogy szavazni nem csak jog, hanem kötelesség is. El is jártam rendesen, aztán láttam, hogy nincs értelme: egyszerűen nincs kire szavaznom. Az én szememben bukottak mind, olyan mintha aközül kellene választanom, hogy felakasszanak, agyon lőjenek vagy villamosszékbe tegyenek. Egyiken még ott voltam a szavazófülkében, néztem a papírt: erre nem, erre sem, ez sem érdemli meg..... A többi szavazásra nem mentem el.
2013. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az összes párt egymást köpködi, az ország gazdasága meg csúszik lefelé. Én meg ehhez nem adom a szavazatom mert az olyan mint ha elismerném, hogy ez helyes. Mintha az egyik oldalnak lehetne valamit a másiknak meg ugyanazt nem.
2013. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!