Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az időseknél hogyhogy nagy...

Az időseknél hogyhogy nagy divat lett ez a jobboldaliság?

Figyelt kérdés

10 éve még "jaj a szocik ,áldott jó emberek"


Most meg , "a rohadt vörös patkányok"


Főleg Fidesz támogatók lettek de akad néhány Jobbikos is.



2013. márc. 12. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
a felénk lévő idősök 10éve is utálták a szocikat, most is. rossz körökben mozogsz :D
2013. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Felénk nem jobboldaliak az idősök. Csak azok, akik nagyon templomba járók. Ők a papjainak hisznek, hogy a Fideszre kell szavazni, ha nem akarnak a pokolra jutni.

De a szomszédaim többsége nem akar szavazni senkire.

2013. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert vittyórka önti a zsebükbe a pénzt. Lassan már 24. havi nyugdíjat is megszavazza nekik a fidesz míg a dolgozó embert ki sem fizetik.
2013. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem csak az idősek körében.Az egyetemisták köreiben is arat a Jobbik,és jogosan.Nem lehet csodálkozni ,a balos pártok nem rúgnak labdába a rossz programjukkal.
2013. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Azért nagyokat szoktam mosolyogni azon az idős ismerősön (60+ éves), aki korábban volt párttitkár is és az MSZMP oszlopos tagja, a lakásukban annó kint volt a Lenin mellszobor (most kereszt van a falon meg feszület a hálószobában az ágy felett), és most fröcsögve kommunistázza le Bajnait meg még a 20-30 éves korosztályt.
2013. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pont annyi "idős" kedveli a jobbikot, mint amennyi fiatal. Semmi köze a kornak a politikai hozzáálláshoz.
2013. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
én miért lettem lepontozva?:D felénk tényleg utálták mindigis a szocikat. a fideszt is. mindenkit utálnak, ez egy ilyen környék :D
2013. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem mindenki jobbikos lesz már lassan. Abban a pártban még nem csalódott senki és sokat ígér.
2013. márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én is a Jobbikra szavazok majd.

Nem vagyok az a típus aki mindenhova árpádsávot ragasztgat meg egyéb jelképeket ,de egyszerűen nem találok más alternatívát , nincs más , csak a Jobbik.


Legutóbb a Fideszre szavaztam.


Már csak azért is a Jobbikra fogok , mert így csökkentem az esélyét hogy 2/3 legyen a Fidesznek.

2013. márc. 12. 23:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos azért szavaznak rájuk, mert megunták, hogy a cigányság tizedeli őket. Nálunk az öregeket rabolják ki folyton, mert ők nem tudják megvédni úgy magukat mint egy fiatal, még elfutni sem tudnak.


"Nekik legalább van programjuk a divatnácik meg csak zsidóznak cigányoznak, meg közhelyeket puffogtatnak. Persze a sok értelmileg korlátoltnak ez is elég."


Jobbiknak is van programja. És nem cigányoznak, cigány bűnözésről beszélnek. Többet foglalkoznak a cigánysággal mint a balosok az biztos, nem csak pénzelik őket, és nem úgy tesznek mintha nem is létezne cigányság. Hanem tesznek is érte, hogy legyen változás. Ne írjunk butaságokat hiszen tudjátok, a nem tudás nem mentesít.

2013. márc. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!