Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikusaink miért nem...

A politikusaink miért nem mernek testőr nélkül elmenni bárhova?

Figyelt kérdés
Pl a Tescoba
2013. márc. 13. 03:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet nem a mi politikusaink.

Tescoba ezen jót röhögtem.

2013. márc. 13. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Mert tudják hogy haragszanak rájuk az emberek a gonoszságaik miatt
2013. márc. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mert álszentek.
2013. márc. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert szar alakok, korrupt büdös társaság, mert jár nekik, mert... mert, hát miért! Minket a rendőrség véd, vagy nem?
2013. márc. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Azért,mert testőr nélkül szétvernék a fejüket!
2013. márc. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan azért, mert olyan pozíciót töltenek be, amiben bármikor érheti őket támadás politikai érdekek miatt. Persze nem hivatalosan valóban azért, mert a népnek ki van a töke.

De egyébként mikor moziban dolgoztam, megfordult nálunk Gyurcsány a kislányával, mindenféle testőrség nélkül. Ők vették a jegyet, nem volt velük semmilyen személyzet, bár távolról őrizhették, azt nem tudom. És ez már a botrányuk kitörése és leváltása után volt, tehát voltak még bőven haragosai. De senki nem szólt hozzá, nem is tűnt fel sok mindenkinek.

2013. márc. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Így általánosan ez nem igaz. Vannak, akiknek jó okuk van rá, hogy bizonyos helyekre ne menjenek. Vannak, akik azért mennek. Vannak, akik beképzeltségükben státuszszimbólumnak tekintik.

Egyébként meg nemzetközi protokoll van arra nézve, hogy milyen szinten és milyen helyen, miféle testőrséggel kötelező megjelenni. Tehát ebben nincs tetszőleges szabadsága a politikusnak.

2013. márc. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem a politikusokat védem, mert megérik a pénzüket, de ennyi erővel a pápa miért jár páncélozott autóval?
2013. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert olyan nagy köztiszteletben állnak, hogy nem hagynák őket nyugodtan vásárolni, a sok kézcsókolgatás közbe:)


Tescóba egyébként is a por nép jár.

2013. márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az LMP-s, és jobbikos képviselők simán úgy járkálnak, és élnek, mint bárki más normális ember. Szerintem ez inkább a két nagy maffiapárt nagykutyáira vonatkozik... :)
2013. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!