Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP-nek hogy van pofája...

Az MSZP-nek hogy van pofája még mindig a tisztességről és a becsületességről beszélnie? 8 év alatt egyetlen tisztességes és becsületes lépésük nem volt. Milyen alapon meri ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy papíron demokrácia van, és megteheti, de hogy van hozzá képe? Mielőtt bárki jönne a Fidesszel, nem vagyok Fideszes.

2013. márc. 16. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem vagy Fideszes. De ezzel az erővel azt is kérdezheted volna,hogy a Fidesznek,hogy van képe tisztességről papolni.Mivel semmivel sem jobbak mint elődjük .
2013. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de az MSZP az elmúlt 8 év után szinte megmentőnek állítja be magát, holott nem véletlen, hogy csak ennyien ülnek a Parlamentben. A Fidesz ugyanolyan álszent, ez tény. Én magam jobbikos vagyok, de az, hogy az MSZP pofátlansága nem ismer határokat, az felháborító.
2013. márc. 16. 18:37
 3/9 anonim ***** válasza:

"Lehet nem vagy Fideszes. De ezzel az erővel azt is kérdezheted volna,hogy a Fidesznek,hogy van képe tisztességről papolni.Mivel semmivel sem jobbak mint elődjük ."


Én sem vagyok Fideszes de mellettük szóljon, hogy ők nem árulták MÉG ki bagóért az országot, mint az MSZP. De igazad van. Tény hogy már ezt is megtették sajnos a mostani alkotmány módosítással. Szóval eddig ők még csak sz*rok, a legsz*rabb jelző az MSZP-jé.


Kérdező! Igazad van. Nem tudom, hogy van ekkora bőr némely ember pofáján.

2013. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyet értek mindkettőtökkel.Az Mszp-ek tényleg vastag a bőr az pofáján azok után,hogy valóban eladták a fél országot.Meg a Fidesz is egy vicc,sokszor már kínomban nevetek mikor nézem a híreket.Minden héten csinálnak valami felháborító dolgot.Az emberek elszegényednek ők meg csak a hatalmuk meg szilárdításával foglakoznak sokan meg még tapsolnak is nekik ezért:).Amúgy én is Jobbik szimpatizáns vagyok:).
2013. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 himihuma válasza:
34%
Teljesen igazatok van! Jövőre pontosan ezért fogok én is a Jobbikra szavazni. Elégvolt a sok balos pártból. Vicc ami itt megy!
2013. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Én eddig az MSZP-re szavztam, mert az tűnt a kisebbik rossznak, de már őket is nagyon utálom. Nem tudom melyik párt lenne jobb a Fidesznél, a Jobbiknak nem adnék hatalmat.
2013. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Minden vitatkozás nélkül, miért nem?
2013. márc. 16. 19:55
 8/9 anonim ***** válasza:

"a Jobbiknak nem adnék hatalmat."


Engem is érdekelne, ennek a mondatnak a miértje. Legalább eloszlatjuk a tévhiteket.

2013. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert túl radikálisnak tartom őket. Egyébként ez nem egy lepontozandó hozzászólás, nem mondtam rájuk semmi rosszat. Nem tudom, milyenek lennének kormánypártként, de az eddigi megnyilvánulásaik alapján nem nagyon szimpatikusak. Viszon az igaz, hogy legalább nem töketlenek mint az MSZP és nem is olyan pofátlanok mint a Fidesz. Legalább őszintén megmondják, amit gondolnak, csak ezekkel a gondolatokkal általában nem értek egyet.
2013. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!