Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Andizsuzsi kérdése:

Mi a véleményetek arról, hogy Balog Zoltán miniszter úgy adományozott Táncsics díjat, hogy nem volt tisztában a díjazott szélsőséges nyilatkozataival?

Figyelt kérdés
A tavaly decemberig működő kuratóriumot megszüntette a minisztérium, és egy olyan új kuratóriumot hozott létre (5 évre kinevezett tagokkal), akik közé az újságírók szövetsége nem delegálhatott tagot.
2013. márc. 16. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, hogy enniyre hülye. Vagy tisztában volt vele, vagy nem is érdekelte.
2013. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy ez csak arra volt jó hogy a Fidesz radikális jobboldali szavazókat szívjon magának.

Érzik hogy gyengülnek , fogy az erő.

2013. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Miután több korábbi díjazott bejelentette, hogy visszaadja a díját, Balog szó szerint ezt nyilatkozta:


"Ezen nézetek ismeretében nem fogadtam volna el az elém terjesztett javaslatot. Mivel a jogszabályok nem teszik lehetővé a kitüntetések és díjak visszavonását, így csak sajnálatomat tudom kifejezni a rossz döntés miatt"


Értékelem, hogy elismerte, hogy hibázott, de azért ez elég blama.

2013. márc. 16. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor se lehet ennyire hülye. Nem tudom, hogy működik ez a díj, azt tdom, hogy ő adja, de ki mondja meg, hogy kinek adják? Valami zsűri vagy szavaznak, nem tudom hirtelen. De ezek szeritn nem az ő döntése, mert akkor gondolom, utánanézett voln ajobban.
2013. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!