Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik jó politikai vitázós...

Létezik jó politikai vitázós honlap, ami nem facebook-függő?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl ez itt!
2013. márc. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha tudsz másikat is,kétszer fel lesz a jutalmad,kedves 1.!
2013. márc. 17. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Index fórum.

Meg még biztos van, csak én nem annyira foglalkozom velük.


És az első válaszot is komolyan gondoltam, viccen kívül!

Néha jó kis fojtogatások mennek itt.

2013. márc. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. márc. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem itt a legrosszabb. név nélkül az írhat, aki akar, nehéz kiszűrni a hiteles írokat. másrészt ez a lepontozás a legalja :D mikor valaki egy kérdésre tényleg pártállás nélkül válaszol, pl arra a kérdésre, hogy mi a jobbik választási programja, belinkeli a jobbik választási programját, mégis le van pontozva..:D sok itt a hülye (én is az vagyok, tudom, ez a válasz sem volt hasznos :D)
2013. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma az ellenségképzés a fő irányvonal. Színvonalas politikai (meg más) vitához kell bizonyos kulturáltság és empátia. Valami olyasmi, hogy meg akarom ismerni a másik véleményét, mert azáltal erősödik a magamé. Ha ebbe belerondítanak ordenáré hangok, akkor az már nem lesz "jó vitázós". Viszont nem tudok olyan ismérvet, amely ezt ki tudná zárni az interneten. Talán, ha a moderátorok kíméletlenül kigyomlálnak minden sértő és becsmérlő hozzászólást, akkor egy idő után elszoknának onnan a nem vitázni akarók. Nem tudok hinni ebben, pedig szeretnék. De lehet itt például privátban, én már kipróbáltam, működik. És szélesíthető is.
2013. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!