Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi legyen a hipotézisem...

Mi legyen a hipotézisem szakdolgozatoz?

Figyelt kérdés
Társadalomtudományi kutatást kell végezni, amelyben meg kell fogalmazni egy hipotézist, amit aztán be kell bizonyítani, vagy meg kell cáfolni. Nem tudom, hogy mi legyen a hipotézisem, a politikai testbeszéd, politikai marketing és pr kapcsán. Akinek van ötlete, legyen szíves adjon! Köszönöm! :)
2013. márc. 18. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, ha szakdolgozatnál jársz és még ötleted sincs a témájával kapcsolatban, akkor bizony baj van...

Én szerintem a politikai marketingről írnék, a manipulációról, és arról, hogyha nincs pozitív ötlet, akkor inkább szapuljuk a másikat jelenségről.

Konkrét hipotézist nem tudok, azt illene neked megfogalmaznod.

2013. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én arról írnék, hogy az embereknek kevésbé fontos, hogy ki mit tesz, inkább azt nézik hogy ki teszi. Például ha Gyurcsány tenné ugyanezt mint Orbán, Pestet már felgyújtották volna párszor, de mivel Orbán teszi nem. Tehát, az imázst és karaktergyilkosságot vizsgálnám egy kérdőívvel alátámasztva vagy megcáfolva. Illetve megvizsgálnám, hogy milyen tevékenységek lennének azok, amelyek hatására elpártolnak az egyes pártok hívei. (Ők maguk értékelhetnék ki egy skálán.)
2013. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerencsére megoldottam a problémát, sikerült találni hipotézist és konkretizálni a témát, igaz, egy teljes estébe került.
2013. márc. 19. 11:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!