Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikusok miért akarnak...

A politikusok miért akarnak teljesen tönkre tenni mindenkit? Most a taxisokon a sor!

Figyelt kérdés

[link]


Mit akarnak elérni ezek a szemét politikusBűnözők? Nem szégyelik a mocskos pofájukat? Minek nekik annyi pénz? Úgyse mehetnek sehova elkölteni, mert mindenhol pofánb@sznák őket, vagy leköpnék őket!



2013. márc. 22. 15:26
1 2
 1/11 Vadkan01 ***** válasza:
Lesz taxis blokád, mint annak idején?
2013. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az új szabályozással a rendes taxisokat fogják védeni. Ez egy bevált gyakorlat, nyugaton és keleten is, így a turista nem fog beugrani a hiéna kocsijába ...

Pont ma reggel láttam egy műsort, arról beszéltek, hogy 20 éve tehetetlenek a taxis átverésekkel szemben.

2013. márc. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És miért tennének tönkre bárkit is? Évek óta sírtok hogy ennyire meg annyira nem éri ez már meg, meg hogy túl sok a taxis Budapesten. Ennek ellenére még mindig ugyanannyian vagytok...
2013. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A hiéna taxisokra ez miért ne vonatkozna? Az is taxi. De ha nem, ők is szerintem simán átfestik ilyenre, hogy ugyanúgy tudják csinálni a lehúzást.


Egyébként nem vagyok taxis, csak felháborító, mert ha pl. szervizben az autóm, vagy csináltattam pluszt rajta, mindig taxiztam, hogy ne kelljen bkv-znom és így az a baj, hogy egyre kevesebb rendes taxis lesz. Jelenleg is már kb. kiabálok velük mikor beülök a taxiba, mert állandóan beakarnak menni mindenféle köcsög kis utcába, meg baromi nagy kerülő utakon akarnak menni, már rojtosra pofázok, hogy na itt most merre-ott merre, ne arra menjen. Múltkor is egyet a záróvonalon fordítottam vissza a kanyarodósávból, mert elment volna a pics@ba... Hát csak ne az én pénzemen kocsikázzon. Ugyanis így még kevesebb kuncsaft lesz és aki lesz, azt próbálják minél jobban lehúzni. Így sincs az, hogy szépen, kényelmesen taxizok, hanem állandóan figyelni kell mindent, hogy mit babrál. Órát, kezét-lábát.

2013. márc. 22. 15:55
 5/11 A kérdező kommentje:
Pedig én mindig mikor taxizok, a kényelem miatt akarom azt választani.. De már kezd rosszabb lenni mint a bkv, mert ezek baromira elrontják az "élményét"
2013. márc. 22. 15:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De ezek után pontosan mi is a bajod azzal, hogy jobban szabályozzák őket?
2013. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami különösen tetszik, hogy ki kell írni, hogy 1km hány forintba kerül!
2013. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Senkit nem akarnak tönkretenni. Csak tudod, minél több időt töltenek az ország irányításával és rendezésével, annál kevesebb idő marad harácsolni. Mivel ők harácsolni akarnak, ezért kevesebb időt szánnak arra, hogy vezessenek.


Tudod kérdező, aki dolgozik, az nem ér rá pénzt keresni...

2013. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ebben semmi tönkretétel nincsen! Egyszerűen egységesek lesznek a taxik. Nyugaton és néhány nálunk okosabb keleti országban már rég bevezették ezt a sok hiéna taxi kiszűrésére. A turista, aki idejön legalább tudja milyen a taxi Budapesten, nem száll be egy másik autóba, amelyik csak várost nézni vinné. Pontos, lefektetett szabályok lesznek, aki tisztességes az marad taxis, aki meg csaló, az kiszáll a buliból. Ne köss bele már minden intézkedésbe.
2013. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én, mint esetleges utas ugyan nem örülök az árak emelésének, viszont örülök, hogy ha taxira kényszerülök, akkor a pénzemért legalább nem egy roncsba kell beleülnöm.
2013. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!