Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar államadósságot a...

A magyar államadósságot a kormány törleszti vagy nem?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Persze, hogy törleszti. Nincs ingyenebéd! :) Mszp felvette, most lehet fizetni.
2013. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Törleszti.De minek?Ugyan is akkor az adósság hogy soha a büdös francba nem lehet azt vissza fízetni.Csak azt nem értem miért nem krévényezik hogy engedjenek el belőlle.Ugyan is lehetséges lenne.Úgy ahogy Lengyelországnak is elengedték egy részét,ha jól tudom az oroszok is elengedtek több más országnak több milliárd dollárt.Azt hiszem Észak koreának valami 12 milliárd dollárt.Szerintem nekünk is lehetne kérni kedvezményt úgy ahogy sok más országban is kérték és kaptak is.
2013. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem minek.
2013. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Lehet kérvényezni, hogy elengedjék csak kb nulla az esélye, a rendszerváltás után lett is volna lehetőség azonban az átütemezésére, amit persze b.sztunk kihasználni. Elengedni csak úgy nem fogják, senki sem olyan hü.lye rajtunk kívül, hogy a biztos pénzt elengedné csak úgy két szép bociszemért.

2. A hiteleit fizetjük csak, most vannak próbálkozások, hogy a valódi államadósságot fizessük vissza, azonban amíg deficites az államháztartás (mindegy kb 45 éve ilyen), addig ez csak parasztvakítás. Lehet mondani, hogy mi most aztán meghúztuk a nadrágszíjat és visszafizettünk xy összeget, ha közben 2% körüli lyuk van a költségvetésben (ami igazából évtizedek óta a legalacsonyabb szerintem).

2013. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"A hiteleit fizetjük csak" értsd: a kamatait fizetjük csak.
2013. márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!