Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azonos neműek házasságát...

Azonos neműek házasságát ellenzők mit gondoltok erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


Én egy Római Katolikus meleg vagyok, s szeretnék gyermeket későbbiek folyamán a jövendőbeli párommal. Ez lehetne béranya segítséggel. Keményen meg kellett küzdenem magammal. Íme az én életutam:


Olyan Óvodás korom óta voltak az első jelek, de 12 évesen már ezt tudtam hogy mi. 14-16 évesen jártam egy két évvel fiatalabb hittan társnőmmel, de semmit nem éreztem iránta, szóval ez nem is annak tekinthető meg ritkán találkoztunk.


Én 22 éves leszek, s közel 2 évig viaskodtam magamba hogy elfogadjam saját identitásomat 16-18 éves korom közt. 2 évbe telt újra hogy randizzak 18-20 éves korom közt.

21 voltam mikor eldöntöttem hogy beteszem a lábamat egy meleg buliba s segítek egy meleg szervezetnek.


Nos?



#FIDESZ #Jobbik #KDNP #Homoszexuálisok.
2013. ápr. 1. 11:33
1 2 3 4
 1/36 lindmayer ***** válasza:
65%

á, ez csak találgatás

nem akarlak leírni, de a véleményem szerint egy gyerek nőjön fel normális szülőkkel(én is ismerek meleget(nem divat), és ő mondta, hogy ez betegség)

illetve joga van hozzá hogy etalonként egy nő és férfi kapcsolatát lássa

2013. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
70%
Ezek csak találgatások... Azt teszel az életeddel, ott rontod el, ahol akarod.Változtatni szerintem nem tudsz.
2013. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező! A homofóbia nem logikus dolog, hanem egy betegség. A homo/biszexualitás természetes, normális; ezek tények. De ezt a homofóbok sosem fogadják el, és még csak azt sem, hogy ők homofóbok. Nem fognak egy cikk miatt megváltozni azok az emberek, akik a saját gyermeküket megtagadnák, ha kiderülne, hogy meleg/leszbi/biszex.
2013. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

De példa kedvéért bejegyzett vagyis regisztrált élettársi kapcsolatot 1989-ben.


1999 – Az Izraeli Legfelsőbb Bíróság szülő-gyermek viszonyt állapít meg egy nő és leszbikus párjának biológiai gyereke között.


2001 – Hollandia a világon elsőként engedélyezi az azonos neműek házasságát és a gyerekvállalást.

2013. ápr. 1. 11:43
 5/36 anonim ***** válasza:
90%

lindmayer!

Etalonként látja a társadalom 95% százalékát. De én is úgy nőttem fel, hogy szüleim váltak, édesanyám egyedül nevelt fel - én sem láttam igazi kapcsolatot, mégis ember lettem. És az azonos nemű szülők miért nevelnék homoszexuálisnak a gyerekűket? Őket a hetero szülőknek miért nem sikerült heterónak nevelnie?


És az, hogy mit mondott a meleg barátod, nem jelent semmit: az én meleg és leszbikus barátaim meg egyöntetűen azt mondják, hogy nem betegség. Sőt, még a tudósok sem tudják, hogy mi ez.

2013. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 kovpet ***** válasza:
90%

"de a véleményem szerint egy gyerek nőjön fel normális szülőkkel"


Ember! Nem a családos gyerekeket akarják elrabolni a gonosz b.zuik! Szerinted az árvaházban olyan jó lenni, hogy az a jobb választás két szerető (de egynemű) szülőnél?

2013. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
58%

A homofóbia mióta betegség? Mostanában egyre többet olvasom itt ezt a baromságot...


Az a homoszexuális ember, aki nem tudja elfogadni magát és betegségnek tekinti, hogy meleg, az tényleg beteg és fel kéne keressen egy pszochológust.

Azért rohadt felháborító, hogy ebben az országban milyen intoleráns emberek vannak. Az, hogy valaki veri az asszonyt, alkoholista, alig legális tizenévesekkel kezd ki, a munkahelyén taperolja a kolléganőt és szexuális cézatú megjegyzéeket tesz, az gyakorlatilag elfogadott. Az, hogy két felnőtt ember saját elhatározásából szexelni akar vagy együtténi, az meg mekkora probléma már egyeseknek, csak azért, mert 2 pasi vagy 2 nő.

2013. ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
24%

"Szerinted az árvaházban olyan jó lenni, hogy az a jobb választás két szerető (de egynemű) szülőnél?"


Ezt egy (kis)gyereknél nem lehet előre tudni, hogy mennyire fogja elfogadni, ezt a fajta másságot. Azt sem, hogy mennyire fogja tudni elviselni a társaitól kapott megalázást, beszólásokat - mert akármennyire is normálisnak akarják elfogadtatni a meleg párokat, nem az. A gyerekek csúfolják egymást azért, mert eláll a másik füle, mert más a szemöldöke, mert egyedül neveli valamelyik szülője, mert kék házban lakik, mert 2 centivel alacsonyabb, mert má, mint ők. Pont ezért ne tennék? Elfogadom, hogy az árvaház sem jobb. Elfogadom, hogy a homofóbia egy ugyanannyira gyógyíthatatlan betegség, mint a homoszexualitás.

2013. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
59%
A homoszexualitás nem betegség, ez tény. A homofóbia pedig rossz nevelés eredménye, ami mentális torzulássá válik. És az oktalan gyűlöletet, viszolygást (azaz a homofóbiát) pszichológus orvosolhatja. Attól még, hogy nem tetszik, ez van.
2013. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
34%
A gyereknek kell egy nőnemű anya,és egy hímnemű apa.Nem két olyan ember aki eleve rossz testbe született és saját magával is konfliktusban áll,ha bevallja ha nem.Sem 2 leszbikus sem két homo nem fogja megadni azt egy gyereknek amire szüksége van hiába is áltatják magukat az Izraeli és a Holland kormánnyal együtt.A homoszexualitás természetellenes ,gén analizissel is kimutatták.Nincs egyáltalán ellenemre ki milyenképp éli ki a szexualitását amíg az nem zavar másokat,viszont gyerek örökbefogadását ,valamint a közös neműek házasságát ellenzem .
2013. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!