Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire erősödhet meg a...

Mennyire erősödhet meg a Jobbik a 2014-es választásokra?

Figyelt kérdés
Egyre több és több ember áll a Jobbik oldalára, egyre több követőt számolni az internetes oldalakon is, pedig nagyon nagy az ellenszél. Mindenhol megpróbálják lejáratni, elhallgatni a pártot, kifordítva egy két szóhasználatot, s a lényegi kérdésekről pedig ügyesen elterelik az emberek figyelmét. De egyre többen látnak át a dolgokon. Ti hogy érzitek?

2013. ápr. 2. 09:30
1 2
 11/18 Dick Esmen ***** válasza:
Érdekes,hogy állandóan a jobbik erősödéséről,meg a lehetséges 2014-es nyeréséről hallok,miközben 2010 óta nem erősödött számottevően.
2013. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Csak egyet felejtettek el a balosok: a negatív reklám is reklám:)
2013. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

sziasztok !!! érdemes elolvasni! nagyon bírom ezt a hapsit! már leírta miért lépett ki a jobbikból és a választásokról is ír!


[link]

2013. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
egyébként én azt tapasztalom, hogy a jobbikosok a neten sokan vannak, de a valóságban nem elegen. időközi választások is ezt vetítik előre. amúgy engem már hidegen hagynak a pártok, független jelöltekre fogok szavazni vagy olyanokra, akik nem voltak az elmúlt 30 évben.. márpedig vona és morvai is ott volt. az egyik a fideszben a másik a horn mellett.... ennyi
2013. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Most nem sértegetni akarom a jobbikosokat, de az előzőnek igaza van: a jobbikosok hangja sokkal nagyobb, ezért tűnik úgy, hogy sokan vannak. Aki korábban Fidesszel vagy MSZP-vel szimpatizált, vagy csak egyszerűen látja a Jobbik problémafelvetéseit amivel kapcsolatban a többiek homokba dugják a fejüket (de magát a Jobbikot csak ezért még nem szívleli), annak valahogy kevésbé van kedve a véleményét hangoztatni, hiszen ő maga is bizonytalan.


Az, hogy a Fidesz, MSZP, E2014, stb... nem fog csodát hozni, amellett nem nehéz érvelni, csak körül kell nézni a közelmúltban. De a Jobbiknak ehhez előbb hatalomba kellene kerülnie legalább egyszer, addig luft azt mondani, hogy ők is legalább olyan rosszak.


Értelmes ember nem áll fenntartások nélkül sem a Jobbik, sem bármelyik párt mellé.

2013. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én jobbikos vagyok, de valószínűnek tartom, hogy (sajnos) most még 2014-ben egy olyan 20-23% körül fognak kapni max. Az MSZP-t vagy megelőzik, vagy nem. Remélem igen, de ha őket nem is, a Bajnaiékat szerintem megfogja. Fidesz fog nyerni, utána vagy MSZP vagy Jobbik és utána az E14. 2018-ban nyerhetnek, mivel megfogja mindenki látni, hogy 4 évig megint csak semmi pozitív nem fog történni. Már ha észreveszik..
2013. ápr. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sztm nem lesz 20 %-uk. Ahogy Balázs is írta elemzésében..nagyon elpártosodtak... Nem azt a fajta radikalizkust képviselik már, amiért az emberek 2010-ben rájuk szavaztak. Akkor számomra is egy reményteljes párt volt, de már nem az.
2013. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De szerinted mit kellene csinálniuk? Mármint a Jobbiknak?
2013. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!