Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják ezt gyűlöletkelt...

Miért mondják ezt gyűlöletkeltésnek, gyűlölködésnek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok , amikor valaki vagy valakik kimondják az igazságot.


A mai világban bűn az igazság kimondása?

Úgy ,hogy nem körbe kerülgetik meg kóstolgatják , hanem egyből kimondják határozottan?


Mire jó ez a strucc politika amit egyes pártok folytatnak.Azt hiszik ha valamiről nem beszélnek , az nincs ott.


Ez lenne a nagy európai politika?Mertm nem csak nálunk van ez így.


Az igazság kimondása nem bűn és nem gyűlöletkeltés , gyűlölködés!


"Csak a hazugságnak van szüksége az állam erőszakszervezeteire. A valóság önmagában is megállja helyét."

Thomas Jefferson



2013. ápr. 2. 11:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ismered azt a régi mondást, hogy:

"Mondj igazat, betörik a fejed!"


Másik közhely a "meztelen a király".

Azt is csak egy kisgyerek merte kimondani, mert a felnőttek féltették az életüket.

2013. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha most a zsidózásra gondolsz, azzal szerintem továbbra is gondok lesznek, mert az embereknek nem személyes tapasztalatok alapján van problémájuk velük, csak egyszerűen úgy vannak benne a zsidók a köztudatban, mint akiket gyűlölni kell. Mind valami legenda. Legalábbis se nekem, se sok ismerősömnek nem volt semmiféle személyes rossz tapasztalata a zsidókkal. Hogy a háttérben meg mi zajlik, arról meg kevesen tudhatnak. Honnan tudják, hogy a zsidók irányítanak mindent a háttérből? Semmi se biztos. Viszont a cigányokkal más a helyzet. Azt nem értem, miért nem lehet kimondani, hogy tönkreteszik az országot és hogy életveszélyesek. Aki ezt kimondja, az már egyből rasszista. De ha már akkora rasszista vagyok ez alapján, akkor a svábokkal, vagy a tótokkal miért nincs semmi problémám?
2013. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 50felett ***** válasza:

#12,Ezt nem mondhatod,hogy "A CIGÁNYOK TESZIK TÜNKRE,MEG BŰNÜZŐK" mert akkor rád sütik a bélyeget,hogy rasszista vagy!

De ha azt mondod,hogy sok bűnöző van a cigányok közt,akkor igazat mondtál, és már nem vagy rasszista.de nem cigányok is vannak szép számmal a börtönökben, meg lesznek is, de még is a kb 75%-ban cigányok vannak bent,a rendőrség sem úgy kezeli a cigányokat, mint más elkövetőt, nekik többet szabad.Hogy miért na erre az igazságra lenne mindenki kiváncsi, meg még nagyon sok másra is.

2013. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A világban csak egyetlen igazság létezik.Az erósebb igazsága.Szerintetek ezt ki mondta? Igaza volt? Lehet találgatni ,5 válasz után megmondom a megoldást.
2013. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!