Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar társaim Ti nem féltek?

Magyar társaim Ti nem féltek?

Figyelt kérdés

Egyre többet hallani a médiából, hogy jönnek a zsidók letelepedni ide + még a cigányokkal is sok gond van.

Rengeteg magyar hagyja el a hazáját, és még sokan fognak kimenni... a devizahitelesek xarban vannak, az emberek sorra veszítik el fejük felől a lakásokat stb, stb...

Mi lesz így ezzel az országgal?


2013. ápr. 24. 12:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Honnan jönnek a zsidók? :DDD A kuruc nem egyenlő a médiával...
2013. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Amiket leírtál fele baromság a másik fele meg nem érint. Én tök jól elvagyok.
2013. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Antimod ***** válasza:
97%
Tartok attól, hogy a nagy kivándorlás miatt összeroppan a gazdaság. Ugyanakkor ha sikerül kialakítani egy húzóágazatot, biztos vagyok abban, hogy sokan visszajönnének. Semmi sincs veszve.
2013. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Jól mondja az első, kevesebb kuruc-féle agymosást kellene olvasni. A cigányok és a nagy mértékű kivándorlással némileg egyetértek, de azért messze nem ilyen rossz a helyzet. Azok a képviselők, akik jelenleg a Parlamentben ülnek, szerencsére örökké nem lesznek ott és a következő pártok ezeknél már csak jobbak lehetnek majd, akik remélhetőleg jobban odateszik magukat az országért és a népért, háttérbe szorítva a saját jólétüket.
2013. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Akár javul, akár romlik a helyzet (minden téren), a mi generációnk még átvészeli!

Én inkább a gyerekeinket féltem!

2013. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Shai-Hulud ***** válasza:
65%

Nem félünk.

Nem ülünk fel mindenféle uszító propagandának, még akkor sem, ha ezek nagyon divatosak mostanában.

2013. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Propagandáknak én sem ülök fel, de azért néhány dolog felett nem lehet elsiklani, nem lehet szemet hunyni.

Néhány tény az utóbbi időből:

-Az ingatlanárak az építőipar válsága és a hitelek bedőlése miatt drasztikusan lecsökkentek, ezeket halomra vásárolják fel külföldi befektetők.

-Rengeteg munkahely szűnt meg, a munka nélkül maradtakat pedig közmunkára kényszerítik (nem kell hőbörögni, tudom, hogy nem vasvillával kergetik oda őket, de rengetegen kényszerülnek rá, vagy a képzettségükhöz képest jóval alacsonyabb fizetést kínáló pozíciók betöltésére).

-Rengeteg képzett ember hagyja el az országot, egyetemisták, orvosok, kiváló szakmunkások. Őket pótolni kell, de mivel jobb "minőségű" emberek nem akarnak ide jönni, hát majd jön más.

-A magyar ipar és mezőgazdaság romokban, a termékeket áron alul vásárolják fel külföldi befektetők, majd hozzák vissza áron felül. Persze úgy, hogy még örülünk is, mert akciós a narancs a teszkóban.


Nem a témához kapcsolódik, de nemzeti dohányboltok:

-Olyanok nyertek 20 évre monopol helyzetet, akiknek csak a nevét hozták nyilvánosságra, a pályázatát nem. 10-20 éve dohányboltot üzemeltető sikeres kereskedők bukták el a családi vállalkozásaikat, és azt sem mondják meg nekik, hogy miért nem ők nyertek. Teljes, nyilvános korrupció, az aktuális kormány nem 4 évre, hanem 20 évre helyet biztosít az embereinek.

Ezt a példát csak azért hoztam fel, mert az ország irányításában ugyan ez zajlik, hiába lesz itt kormányváltás, ha egyáltalán lesz, akkor sem lesz övék a hatalom.


Ezt a néhány információt csak azoknak mondtam el, akik szerint a fidesz mindent jól csinál, és csak az ország érdekeit képviseli. És azoknak, akik az egészből semmit nem látnak, mert még van vajaskenyér az asztalon.

Nagyon úgy látom, hogy kezdünk átcsapni normális országból alsóbb rendű felvásárló és munkaerőpiacba. Egyesek pedig még tapsolnak is ennek.

Valamit sürgősen kellene csinálni, mert ez nagyon nem jó így.

2013. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nagyon jól leírtad Murr, ezt én is így látom (sajnos)
2013. ápr. 24. 13:22
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Ez megy rendszerváltás óta. 2010 előtt is ez ment maximum lassabb tempóban, de mi sem akkor sem most nem csinálunk semmit. (Ez az előző hozzászólásra a reakcióm.)


A kérdezőnek, olvass kevesebb kuruc.info-t. Szerintem azoknak a többsége akik gyűlölik a zsidókat még egyetlen egy zsidóval sem találkoztak vagy beszélgettek. Ugyan így a kuruc.info-ról művelődnek mint a kérdező.


A sok kivándorló a rossz gazdasági helyzet miatt hagyja el az országot. A devizahitelesek, no comment. Még ma is vannak olyan szamarak akik képesek új ház építésébe kezdeni, erről röviden ennyit.

2013. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

#9

A devizahiteleseket nem tudom, miért minősíted. Visszafizettették velük a felvett hitel háromszorosát. Ha szerinted ez korrekt és kiszámítható volt, akkor szólhattál volna már akkor. Tudom, nem kell plazmatévét venni, csak dolgozni és barlangban élni.


"Még ma is vannak olyan szamarak akik képesek új ház építésébe kezdeni, erről röviden ennyit."

Van, például a kormányunk. Pont a bedőlt devizahiteleseknek épít lakóparkot, a semmi közepén, ahonnan még munkába sem tudnak járni. Nem, nem a lakóhelyükön kaptak egy már meglévő lakást, 5-10 millióért, hanem 30-40-ért építettek nekik újat.


Ugyan már.

2013. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!