Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják, hogy Bajnai...

Miért mondják, hogy Bajnai Gordon és az MSZP is egyszer le lett váltva, miért hiszitek azt, hogy később nem akarjátok majd újból?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Micsoda kérdés. Te nem láttad, hogy mit műveltek 8 évig? Főleg Gyurcsány idejében.
2013. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Ezt nem vágom. Miért hiszem azt, hogy nem akarom őket újból? Mert nem és kész.


Nem vagyok idióta, mint a legtöbb magyar, hogy elhatározzak valamit, aztán 2 hét múlva meg már homlokegyenest szembemegyek azzal, amit eldöntöttem...

2013. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Én sem értem ezt a kérdést. Nem akarjuk újból leváltani vagy újból megszavazni?
2013. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Mert orbán mit művelt anno, aztán a sok birka mégis visszaszavazta.
2013. ápr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
...később nem akarjátok majd újból leváltani?
2013. ápr. 24. 14:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Így már értem. Szóval persze, hogy le akarják majd váltani, mert egy demokráciában sem marad egy párt örökre. A kérdés az, hogy már a következő vagy azutáni választás alakalmával. Orbánt is megint megszavazták és most megint le akarják váltani.
2013. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Mért akarnám újból, nem volt elég egyszer?
2013. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az a távoli jövő zenéje, a jelen viszont ma van és a holnap is elérhető közelségben van. Távolabbra az emberek többsége, politikai téren legalábbis nem tervez.
2013. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régi szép idők!! Pár éve még sokkal jobban éltem. Még a válság kellős közepén is.
2013. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!