Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki nyeri meg a a 2014 es...

Ki nyeri meg a a 2014 es választást szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Valszeg. a fidex, legisalább ilyet hallottam.
2013. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Két esélyes:

Egy szerencsétlen, kompromisszumokra képtelen szövetség, amely megélhetési bűnözőkből, bukott politikusokból és nevetséges bohócokból verbuválódott össze.

Vagy egy igazán rossz és kellemetlen párt, ami viszont egységes, centralizált és populista intézkedéseivel hatalmas tömegeket tesz magáévá.

SZerinted ki nyeri a 2014-es választásokat?

2013. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Jobbik ;)
2013. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fidesz. Addig még hoznak egy olyan törvényt, hogy a lengyel barátainknak is legyen magyar szavazati joga...:D vicces dolgok ezek, ez a kormány pofátlan, és meg merné tenni. visszaélnek a hatalmukkal, és büszkén mutatják, hogy ők bármit megtehetnek.
2013. máj. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2006ban jobban tiporták az emberi jogokat, mint manapság ... ha 5főnél nagyobb csoport várakozott egy kereszteződésben, akkor rendőr már intézkedhetett gyülekezési törvény miatt! de ezt még az unió is elfogadta ...
2013. máj. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Fidesz, nem nagy különbséggel. Nem szeretem a Fideszt sem, de a mai ellenzék közül kit tennék oda...? Senkit.
2013. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Biztos, hogy a Fidesz!Hidd el!Én már csak tudom, mert a Fidesz tagja vagyok.Az MSZP visszaesett a Laborc-Portik találkozók miatt, a Jobbik szintén visszaesett a nagy hangsúlyú nacionalizmusa miatt.A többi meg Sza...rt sem ér.
2013. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Fidesznek nincsen ellenfele.
2013. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a zsidesz.
2013. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!