Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Viktor haver, nem gondolod,...

Viktor haver, nem gondolod, hogy a matematika makacs dolog, és még Izrael kedvéért sem érdemes figyelmen kivül hagyni?!

Figyelt kérdés

[link]



A Fidesz elnöke az interjúban egyértelműen kizárta egy esetleges jövendő együttműködést a Jobbikkal, és azt is hogy külső támogatásukkal alakítson majd kisebbségi kormányt. "Nem vezettem és nem is fogok kisebbségi kormányt vezetni" - közölte. "Ez nem jó a demokráciának" - indokolta.



Birom az ilyen kijelentéseket, főleg ha Izrael kedvéért teszik őket. Viktor bátyám, nem gondolod, hogy ezt nem Te fogod eldönteni???!!! Mert ugye nagyon is valószinü az a helyzet, hogy :Fidesz 90 mandátum, balliberális oldal(Ez a teljes "demokratikus ellenzéki összefogás" úgy zuzammen.) 79 mandátum, Jobbik 30 mandátum. Ugye a matek makacs dolog, tehát akkor ezt ugye nem úgy értetted, hogy inkább a szocik? Vagy oké, tarthatunk még egy választás valamikor augusztusban(Éljen az instabiltás.), és ha akkor sem szerez senki többséget, akkor ezt játsszuk a végtelenségig, mint Belgiumban???!!! Biztos jobban érdeke ez az országnak, mint együttmüködni a VALÓDI keresztény-konzervaivokkal, és VALÓDI keresztény-konzervativ módon kormányozni...(Az ékezetekért bocs, sz*r a billentyüzet.)


Üdv: Egy keresztény-konzervativ, Jobbik szavazó, akinek az ég világon semmi baja a magyarországi, magukat magyarnak valló zsidókkal, de Izrael jogsértéseivel van, és azzal is, hogy ez a kormány baromira NEM keresztény-konzervativ...


2013. máj. 3. 15:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%

A link egy ostobaság. ?Magyarországon NEM engedélyezik a 12 hét után abortuszt. Legfeljebb egészségügyi okokból. Hülyeség ezekkel a képekkel kampányolni az abortusz ellen.

Orbán úgy alakította át a választási törvényeket, hogy biztos legyen a győzelmében.

A Jobbikra pedig csak a naiv, tapasztalatlan fiatalok szavaznak. A józanul gondolkodó emberek nem.

2013. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A választási rendszer miatt nem tartom valószínűnek, hogy kisebbségi kormány legyen. Ha mégis előfordulna, akkor is előbb tudnék elképzelni nagykoalíciót, mint jobbikos kormányt. Vagy a Fidesz jó pénzért megvesz 10 balost, és meg is van a többség.
2013. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"A kérdező, aki abortált magzatok képeire izgul, az egy beteg állat!"


Inkább sirok rajtuk... És 12 hét alattiak is vannak, különben is 18 év alattiaknál 18 hét.

2013. máj. 3. 18:47
 14/17 anonim ***** válasza:
Te azért vagy jobbikos, mert nem tetszik Izrael? Ez milyen már, akkor én azért leszek fideszes, mert nem tetszik Dánia.
2013. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 doboszoli ***** válasza:
56%

Ugyan kérem, mit nekem a matematika!

Megoldottunk már rázósabb ügyet is.

Miután 2010-ben Magyarországon új időszámítás kezdődött, (tudjátok amióta nekem süt a Nap), jövő héten Lézer Dzsoni a Parlament elé terjeszti a Legújabb Nemzeti Számítás törvényjavaslatát, egy hét alatt átverjük, jól Alaptörvénybe foglaljuk, (kilenc tizedes többségibe), és lőn világosság, a számok velünk vannak.))

-viktor-

2013. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De hogy a tökömbe jön a kérdésbe izrael?
2013. máj. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem, azért vagyok jobbikos, mert őket tartom kereszténynek. Izrael úgy jön ide, hogy ezt Viktor egy izraeli lapnak nyilatkozta.
2013. máj. 5. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!