Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » HA haverokkal alapítok egy...

HA haverokkal alapítok egy pártot, bejegyzem minden stb, és összeszedjük magunkat akk van esélyünk ebből megélni?

Figyelt kérdés
Az égész olyan lenne, h kívülről tök komolynak látszik, de csak a pénzre hajtanánk! Nem akarnánk a húsos bödönbe beletúrni, az a nagyok dolga, csak a kifröccsenő húscafatokat a padlóról felnyaldosni! Az is biztos jó sok milla! Tehát normális kampány, normális ideológia (valami jó menő, amiből épp hiány van és főleg gyökerek követik, akiket könnyű meggyőzni, (pl öntelt libsik). A cél: Bejutni 4 évre a fővárosi közgyűlésbe!!!

2013. máj. 6. 22:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Nemtom, de csatlakoznék énis :D
2013. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Úúúúgyemilyenkííírály ötlet?? xD
2013. máj. 6. 22:54
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Én is szeretnék élni ebből. Csatlakozok !
2013. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Még a végén mindenki tagja lesz a pártnak, amiről kívülről mindenki azt hiszi, hogy komolyak a szándékai, de valójában mindenki tudja, hogy csak a pénzre hajtanak a tagok, vagyis mindenki.

Mondjuk az összes többi párt is pont ez. :D


Őszintén szólva én régen hittem benne, hogy politizálni kéne a magyarság felemeléséért, de most már úgy vagyok vele, hogy nem érdekel a téma. Én akarok gazdag lenni, ki akarom használni a kis időmet és jól élni. :D Tényleg nem bolond ötlet.

2013. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon rossz és helytelen mentalitás.

Ezért tart itt az ország ahol...


Tudod , hogy egy kampányhoz mennyi pénz kell?

Honnan szerzel külföldi támogatókat?Mert , gondolom nincsenek milliód kampányra ,hogy saját zsebből finanszírozd.

Egy párt fent tartása rengeteg pénzbe kerül.

2013. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

"Ez nagyon rossz és helytelen mentalitás.

Ezért tart itt az ország ahol..."


Ja, mert ha a kérdező és még pár haverja hős vitézt játszva Magyarország megsegítésére sietne, akkor rohadt sok minden változna itt tőle. :D


Hidd el nekem, hogy aki nem hiénamentalitású, az itt elbukik, kínlódás lesz az egész élete. Mi értelme van ennek? Mi értelme áldozatnak lenni?

2013. máj. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Ha ez így működne akkor belépek én is, igazából nem lenne sok dolgunk csak valami érteles kampányt összehozni meg úgy tenni mintha értenénk a dolgokhoz, de közben csak ülnénk és néznénk a falat kb. Ennek nem lenne sok értelme az ország előrehaladását illetően és előbb utóbb mi is megütnénk a bokánkat, mert semmi sincs következmények nélkül mert előbb utóbb mindenki megszívja, még a nagykutyák is.
2013. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Áááh én csatlakozok!!:D Én leszek a párt egyik okosnak tűnő észosztója!:D Lyukat tudok magyarázni az emberek hasába, a végén mindig nekem van igazam, szóval meggyőznék mindenkit a mi igazunkról:D

Én csatlakozok! Hajrá!!:D

2013. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 lencsefőzelék ***** válasza:
13%

Nem sok esélyetek van, ha nem vagytok fajtársak.

[link]

3. pont.

2013. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Mondjuk az összes többi párt is pont ez. :D "


Nem ! A többi már fuldoklik a húsosfazékba.

2013. máj. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!