Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek ti hogyan vélekedte...

Fideszesek ti hogyan vélekedtek a trafikmutyiról?

Figyelt kérdés

Eddig alapvetően ezekkel a fideszes magyarázatokkal találkoztam:

-azért kaptak a fideszesek sok trafikjogot mert biztos jobb pályázatot írtak

-biztosan véletlen

-legalább nem a mszp kezére került

-legalább magyar kézben van a dohányipar

-mszp-sek is kaptak trafikjogot

-büdös cigi, legalább leszoknak!


Ezek az érvek valahol sántítanak, de szeretnék meghallgatni egy értelmesebb fideszes érvelést, mert én még épp ésszel nem tudtam felfogni hogy ez miről is szólhat.


2013. máj. 7. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is nagyon érdekelne. Én még találkoztam olyan véleménnyel is, hogy az MSZP is ezt tette volna, de így jobb, hogy a fideszesek kezébe került és, hogy ezt csak a baloldal találta ki. Erre linkeltem be a fideszes képviselő beismerő riportját, de válasz sajnos nem érkezett.
2013. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Én Fideszesként azt mondom, hogy lesz*rom, mert nem cigizek.
2013. máj. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Fidesz!!!!!!!! Legyőzzük a Sátáni Bafomet kommunista ballibbagázst, nyomuk se maradjon!!!!!! Éjjen Orbán Viktor, éjjen soká kaviáron és a legdrágább borokon, éjjen éjjen éjjen!!!!
2013. máj. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
eltérek a tárgytól, szóval nem vagyok fideszes, de mint láthatod csak a mellébeszélés zajlik....
2013. máj. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fideszes, sem semmilyen sem.


De szerintem, akinek ebben az országban a cigiárusítás és a trafikok tulajdonjoga szúrja a legjobban a szemét, annak még mindig túl jó dolga van.

2013. máj. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a cigiárusítás, hanem a szétosztás módja szúrja a szemem. Meg az egész pályázat és hogy utána kezdtek el még árréseket emelgetni és ki tudja mi lesz még benne. Nem igazán emlékszem hogy a korábbi kormányok ilyen pofátlanok lettek volna és még vigyorogtak is volna hozzá....de én még fiatal vagyok és mostanság fidesz ellenes is.
2013. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Én ugyan már nem vagyok úgy 2 hete fideszes,sőt szégyellem,hogy ezekkel az emberekkel valaha is szimpatizáltam,de a trafik dolog hátterét értem.

Az hogy melyik politikus mit hazudik engem már nem érdekel,átlátok rajtuk.

2002-es választásokat az mszp nyerte,nem kis részben a nyerőgépek tulajdonosainak szimpátiájának köszönhetően.Ezért kellett most betiltani,azaz a következő választásokra az ellenzék elött minden pénzcsapot elzárni.Mert mindennek a hátterében ott a pénz,ahol a pénz ott a hatalom,ezzel a trafik osztogatással tovább erősítik a fideszt anyagilag,mert ha a szükség úgy hozza fizetniük kell a nyerteseknek,hogy a párt újra győzni tudjon.És fizetni is fognak,ha tetszik,ha nem,Pl: Az NDN kitalálja,hogy az eddig használt készletező program nem jó újra kéne cserélni,a program ára annyi lesz amennyi pénzre épp szükség van és ezt bizony ki kell majd fizetni,mert más nem lesz jó helyette,mert akkor oda a "nehezen" megszerzett koncesszió,...vagy a jelenlegi területenként egységes koncessziós díjat felváltja,a forgalom utáni díj,aztán majd emberünk nem győz pislogni,mikor 30ezer helyett 300ezret vasalnak be tőle havonta.

2013. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért a 2002 es választásokat inkább azzal nyerte meg az mszp, hogy akkor 17-18 ezer forintot ígért minden nyugdíjasnak ha megszavazzák, és meg is szavazták, és meg is kapták.


A trafikmutyiról: remélem mind a sitten fog megrohadni.

2013. máj. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!