Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország jobban teljesít!...

Magyarország jobban teljesít! - Csak engem irritál valami kimondhatatlanul ez a reklám?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

megnyugtatlak már legalább ketten vagyunk


"ugandánál MÉG jobban teljesít" ez valósághűbb lenne

2013. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Engem a végén a zene. Az nagyon! Vagy 10 percig csak vegődtem utána.
2013. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Engem is.
2013. máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Mert tényleg jobban teljesít -

+3000% kormányhazugság

több mélyszegélység

több hajléktalanság

több nettó átlagkeresetcsökkenés

több adó

több agymosás

stb.

2013. máj. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Kimaradt a mondatból a "Kinél"

Bukarestben és Szófiában magasabb az átlagfizetés vásárlóértéke. (Az UBS kimutatása szerint) A reklám nekem azt sugalja "Veletek bármit megtehetünk, nektek mindent lenyomhatunk a torkotokon" A dolgozók pedig a lábukkal szavaznak.

2013. máj. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

"Magyarország jobban teljesít!" Ez a mondat nyelvtanilag helytelen, mivel a "jobban" határozónak un. kötelező vonzata az, hogy "mint...". Tehát a "jobban" szó nem állhat önállóan, bővítmény nélkül egy mondatban.

Lehetséges megoldások: "Magyarország jobban teljesít, mint 4 éve." v. "Magyarország jobban teljesít, mint Uganda."


Egy nyelvész.

2013. máj. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ti is megkaptátok azt a kis prospetust evvel van tele ? rezsicsökkentés minimálbér emelés stb? azt miért is nem irják bele h melyik unios országban 300.000ft a minimálbér? Mindenhol cask mgyarországon 60.000ft. Erre is még b*sszák a pénzt, holott jó összegbe kerülhetett. Engem is irritál kérdezö hidd el, föleg tv-be is mikor ez van ujságokban, na meg erröl egy kis prospetust is kiküldneek. fel tudnám gyujtani a tv-t mikor ezt mehallom. Nap mint nap hazudnak az emberek pofájába. Fizetésekkel kéne vagdalózni h hol mennyi a fizu. ( minjárt jönnek az okosok h máshol minden milyen drága...)
2013. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Ez a reklám tökéletes az ország nagy részének, mivel teljesen tudatlan, informálódni csak az ATV-ből képesek, vagy a HírTV-ből, szóval simán bekajálják, és szavazni fognak a Fideszre.

Aztán a megválasztási évben azonnal elkezdik szidni, mert jönnek az újabb megszorítások, mert elmúltnyócév.


Logika 2013.

Pofátlan voltam, de legalább igazat mondtam.

2013. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 MolotovPunk ***** válasza:

Ez a (jobban teljesít)szlogen reklám is szintén nagy hazugság.

Aki ezt bekajálja,nagyon tudatlan,vagy agy mosott lehet.

2013. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hányok tőle. Olyan mint valami agymosós MLM reklám.
2013. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!