Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet úgy feltenni...

Miért nem lehet úgy feltenni kérdést a Jobbikról, hogy utána a kérdésre válaszoljanak és ne nyomassa tele 2-3 folyton itt lebzselő liberális netharcos légből kapott gyűlölködéssel?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet úgy feltenni a Jobbikról egy kérdést, egy témában, hogy ne az legyen a vége, hogy 2-3 balos telenyomatja mocskolódással úgy, hogy az eredeti kérdést figyelmen kívül hagyva nem is arra válaszol, csak aláír ilyen 2-3 mondatos gyűlölködést?
2013. máj. 16. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Mert ha valaki a Jobbikról szóló kérdésekre nem a kérdező által várt választ adja, le lesz pontozva, hurrogva, még ha a válaszoló forrásokkal is meg tudja támogatni válaszát.


Lásd válaszoltam, egy nem Jobbikról szóló, de a jobboldal által felkapott témára, hogy miért építik le a Magyar Honvédséget, és lepontoztak, pedig az igazságot írtam le, vagyis, hogy azért építik le, mert az országnak nincs szüksége akkora haderőre, mert ha baj lenne a NATO kisegítene. - EZ A HIVATALOS ÁLLÁSPONT, EGYÉBKÉNT, MINDEN TOVÁBBI TALÁLGATÁS.

2013. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Nem lehet. Most az illuminati van hatalmon, már 60 éve folyamatosan és nekik nem teccik a jobbik. Mindíg ez lesz -.-
2013. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: A Honvédség "takarékos üzemmódba kapcsolásával" én is full egyet értek. Mindenki siránkozik, hogy fejnehéz a Honvédség mert van 5000 tiszt és sokkal kevesebb is elég lenne, csak hát azt nem veszik figyelembe, hogy legénységi állományba simán be lehet sorozni bárkit, és pár hónap kiképzés azt cső, ugyan ezt tisztekkel nem lehet megtenni,, mert nekik 3,5 év a kiképzés. A Honvédség feladata szerintem ma nem az, hogy a jelenlegi állapotában megvédje Magyarországot, hanem az, hogy a védelem lehetőségének képességét biztosítsa arra az esetre ha bármikor is szükség lenne rá. Ezért nincs szükség sok közkatonára, de ezért van szükség sok tisztre, ezért nincs szükség űbermodern tankokra, de szükség van közepessen régiekre, hogy maga a harckocsizó képesség a Honvédségben megmaradjon, stb.


A válasz első fele viszont nem a kérdésről szól, lehet, hogy elvétve akad ilyen is, de nézd meg a legutóbbi 10 Jobbikkal kapcsolatos kérdést, és, hogy mennyi benne a pár mondatos kis gyűlölködés, hvg meg index cikkek alapján mocskolódás, nácizás, nyafizás, a Jobbik iránt.

2013. máj. 17. 07:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja de ettől függetlenül azért kapsz egy zöld pacsit, lásd kivel van dolgod
2013. máj. 17. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!