Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok nevetségesnek,...

Nem tartjátok nevetségesnek, hogy az ország nagy része kormányváltást akar, mégis a Fidesz a messze legnépszerűbb párt?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 18. 17:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Eccerű: van pl. 10 szavazó

3 támogatná a Fityiszt

2 a maszopot és kormányváltást akar

2 a jobbikot és kormányváltást akar

3 kormányváltást akar, de nem tudja kire szavazzon, mert a többit is alkalmatlannak tartja.


Vagyis 10 emberből a 7 kormányváltást akarja, de a pártok közül a legnépszerűbb a fityisz.


(nem kell a számok miatt kötözködni hogy 10 ből 3 vagy 4 támogatja a fityiszt, csak a számolás miatt egyszerűsítettem)

2013. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%

honnan vetted, hogy kormányváltást akarnak az emberek?

A szavazni akaró emberek 50% kormányt támogatja ... ha számításba veszem a rejtőzködőket is és egyik se szavazna a fideszre, akkor ez az arány 40% körül lehet ...

Szóval nem értem miért gondolod, hogy kormányváltást akarnak az emberek ... mszp idején a 12% kormánytámogatottságnál ezt joggal lehetett felvetni, de jelen körülmények között szó sincs erről ...

2013. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, tudom, hogy jó Fidesz-propagandista vagy, de nincs a fidesznek 50%-os támogatottsága! 30 az az ötven, csak az új törvényeikkel még abból is lehet 2/3-ot csinálni.
2013. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%

Figyelj értelmezd ha most lennáének választások, akkor a fidesz a biztos választók között 50% szednének össze. Olvasd el a cikket mielőtt fröcsögsz ....

Az hogy vannak rejtett szavazók, akik nem tudják kire adják a voksukat ez nem újság ... de ez nem jelenti azt, hogy nem szavaznának a fideszre vagy a baloldalra ... csak annyit jelent, hogy nem mondják el ... én se mondanám el ! senkinek smemi köze nincs, ahhoz, hogy én kinek a politikáját támogatom ... Neked sincs hozzá közöd, azt gondolsz amit akarsz ...

2013. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

[link]


Ezt a baloldali bértrolloknak küldöm ..

2013. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Az az 50% csak azért 50, mert az arányok eltolódnak. És komolyan azt hiszed, hogy a potenciális szavazók 36%-a nem megy el szavazni ennyi Fidesz által bűnszövetkezetben elkövetett bűn után? Az utolsó hónapokban nagyot ugrik majd a baloldal.
2013. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%

Jellemző még én vagyok leértékelve, mert ellenben én vettem a fáradságot és megnyitottam a cikket és el olvasstam mit akar bemagyarázni a kurier testvér lapja ...

de szerencsére a tényeket nem mellőzte a cikkből, ezért bárki számára ellenőrizhető és világos amit mond .. Annyi, hogy a tényeket tipikus baloldali dumával írta körül, mintha a 20%+14% mszp tábor az felérne egy kormányváltással ...

2013. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%

nem ,de miből gondolod, hogy akik nem mondják meg, hogy kire szavaznak azok a szoci időket írják vissza vagy a jobbikra adják a voksukat? Mint már mondtam én se mondanám meg, hogy kit támogatok ... Közvélemény kutatók a választásokat +-2-3% különbséggel megtudták jósolni most sincs másként ... egyedül a jobbiknak volt meglepően nagy tartaléka, de azért mert ciki volt bevallani, hogy valami a főáramú médiának ellentmondóan jobboldalra szavaz ...

most nicns iylen tartalék, a dk mszp bajnai trióban ...

2013. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
53%-os válaszoló szerintem lesz meglepetés jövőre neked és a pártodnak is. Ez volt 2002-ben is. Sok baloldali nem válaszol és ők többen vannak, mint a fideszesek, akik nem válaszolnak. Nem kell elhinni, de ezt borítékolom és emlékezz a szavaimra. Ha nem így lesz, akkor majd elnézést kérek tőled, de én állom a szavam.
2013. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 The Evil Twin ***** válasza:
79%

A jobboldal hurráoptimistái el tetszenek felejteni azt amikor 2002-ben hatalmas arccal sikerült nagyot buknia a Fidesznek. Pedig akkor is elég lehetetlennek tűnt, hogy a baloldal nyerjen aztán jött a sírás, meg a hazudozás elcsalt választásokról, meg az Unióhoz szaladgálás... (mert ugye akkor az menő volt, nem hazaárulás).

.

Most mondanám, hogy hibákból kéne tanulni, de ahhoz és is van, márpedig az előre pezsgőt bontóknak abból mindig kevés jut

2013. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!