Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindíg van itt valaki aki...

Még mindíg van itt valaki aki hisz Gyurcsánynak és azt gondolja lehetne miniszterelnök?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 09:13
 1/7 Egyirányú alagút ***** válasza:
91%
Senkinek sem lehet hinni. Az ember csak magára számíthat :) Belőlünk viszont nem lesz egyhamar miniszterelnök(jelölt) :)
2013. máj. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Baloldalon sose számított kinek a kezében van a gyeplő ...

Mszp még sose kormányzott, mindig behívta az 5% segéd pártját, akik megmondták nekik, hogy "mi a helyes út" ahogy merkel mondaná ...

2013. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pl az életem merném rá tenni, hogy belőle már soha nem lesz miniszterelnök, de bajnaiból se az tuti ;)
2013. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért én itt Magyarországon nem tenném ilyesmire az éltem...


Egyébként van, aki hisz neki, meg van, aki Orbánnak is hisz, meg van, aki a földönkívüliekben hisz, van, aki Istenben, satöbbi satöbbi.

A politika nem erről szól. Mindenki tudja, hogy az mszp sem volt százas, de látják, hogy a fidesz sem, és mivel nagyon szűk a paletta, valaki az egyiket, valaki a másikat tartja kisebb rossznak. Meg vannak, akik a jobbiktól várják a megváltást.

2013. máj. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

"Még mindíg van itt valaki aki hisz Gyurcsánynak és azt gondolja lehetne miniszterelnök?"


Na ez a gond az átlag szavazókkal, hogy HISZNEK. Ez közélet, nem templom. KB. úgy kezelik a politikát, mint egy reality kiszavazóshowt

2013. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem vagyok se fidesz sem mszp fan, de ha a fidesz így folytatja, nem tartom kizártnak, hogy még lehet.
2013. máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt a GyK-n nem hinném, hogy túl sok lenne belőle. De ha megnézed esténként az ATV betelefonálós műsort, ott többségben lesznek 'Gyurcsány úr' rajongói :)
2013. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!