Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem szomorú ez a...

Szerintetek nem szomorú ez a tanári levél a cigányokról? Miért nem tudunk semmit sem tenni ellenük?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem borzasztó, hogy elnézzük, hogy tényleg kiszaporodnak minket a cigányok, mint a szerbeket az albánok Koszovóból.


Mit gondoltok?



2013. máj. 24. 09:40
1 2
 11/12 anonim válasza:
Na azért a cigányok sem olyan ártatlanok. Folyamatosan élősködnek rajtunk, az adónkból élnek, utána pedig pofáznak, ha ezt az élősködő életstílust nem tűrjük el. Közben lehordanak minket mindennek: "Retkes magyarok, kussoljatok és tartsatok el minket". Hallottam már ilyet is. Ezek ellen nem lehet tenni semmit, szaporodnak folyamatosan. Azért szülik a kölköket, hogy kapják a családi pótlékot. Azt a pártot, aki tenne ellenük (Jobbik) nem támogatják, mert szerintük rasszisták. Pedig csak az igazat mondják. Én szerencsére elmegyek Magyarországról, egy cigánymentes övezetbe.
2013. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mindig azzal példáloznak, hogy vannak többdiplomás cigányok. Ez igaz. De az is igaz, hogy ők a cigány társadalom ezreléknyi része csupán. Mindig van olyan aki ki akar törni, mert jobb az esze mint a többieknek. Ezek általában tanulnak, dolgoznak. De a többség csak kerékkötője a társadalomnak és nem csak itt hanem Európában, Amerikában, Ázsiában és mindenhol ahol nagyobb számban élnek. Egy népcsoport poziciójánál fogva, tolja őket maguk előtt. De nem azért mert szeretik őket, hanem azért mert ez az érdekük.
2013. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!