Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a rezsicsökkentés hatása?

Ez a rezsicsökkentés hatása?

Figyelt kérdés

Nem akarok én összeesküvés elméleteket gyártani, de leírom mit tapasztaltam:

Az elmúlt 10 évben talán 5-ször ment el az áram. Még a legnagyobb viharokban sem volt semmi gond. A melegvízszolgáltatással sem volt semmi gond: mindig forró víz jött a csapból (távhős melegvíz)


Az elmúlt 2-3 hónap alatt viszont kb. 3-szor volt áramkimaradás. 2 hete áramingadozás is volt, a mosógépet is újra kellett indítani, mert beh_lyült: 800 helyett 500-on centrizett és nem állt le.

Szintén az elmúlt 2-3 hónap alatt a melegvíz kb. 5-ödszörre megy el(ha nem több), jelenleg sincs melegvíz.

Dolgozni kéne mennem, itt ülök zsíros 5 napos hajjal, nem vagyok megborotválkozva, lezuhanyozva sem. Próbáltam hideg vízzel, de nagyon hideg, esélytelen, tuti megfázás lenne belőle.

Sosem volt semmi gond az elmúlt 10 év alatt, most meg folyamatos kimaradások vannak.

Az áramingadozás képzelem milyen jót tesz a mai érzékenyebb eszközöknek:

számítógép, digitális mosógép (ami be is zavarodott ugye), légkondi, digitális mikró stb...


Ez csak véletlen lehet vagy a rezsicsökkentés miatt kib_sznak az emberekkel?



2013. máj. 27. 11:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%

Tündérke! Ha lusta vagy bármit magadnak megtermelni az azt jelenti, hogy ki leszel téve a szolgáltatók kénye kedvének.


Szerinted?

2013. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Lehet véletlen is, nálunk még mindig stabil az áramellátás ( bér anya vállalkozásának villanyszámlája megemelkedett egy laza 12kvan). Meg ha belegondolsz, nincs érdekükben, ha nincs áram nem is fogyasztasz, akkor meg nem is fizetsz.
2013. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%

"Dolgozni kéne mennem, itt ülök zsíros 5 napos hajjal, nem vagyok megborotválkozva, lezuhanyozva sem. Próbáltam hideg vízzel, de nagyon hideg, esélytelen, tuti megfázás lenne belőle. "


Komolyan még arra is lusta vagy, hogy öt nap alatt vizet melegíts magadnak?

2013. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%

"Az áramingadozás képzelem milyen jót tesz a mai érzékenyebb eszközöknek:

számítógép, digitális mosógép (ami be is zavarodott ugye), légkondi, digitális mikró stb... "


Ilyen szarokat nem kell megvenni. Nekem ezek közül egyedül számítógép van azt is a szomszédtól kaptam, mikor vett újat.

2013. máj. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
Baromság!!
2013. máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk pont ugyan olan mint volt, 1x se ment el az áram, am újpalotai panelbőr írom
2013. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
Ugyan úgy működik mint volt, csak olcsóbb
2013. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ingyenebéd. Megmondta a szolgáltató, ha leviszik erőszakkal a bevételét, kénytelen igazodni az új helyzethez. Embereket küld el, fejlesztéseket napol el, karbantartás lassul le. Lehet hogy ha betelefonálsz 90 percig hallgathatod a fürelízt, vagy egy bejelentés után egy héttel jön ki az az egy ember, akire rábíztak 10 körzetet.
2013. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Vegyél száraz sampont.

Amúgy én Békés megyei vagyok, igaz, nem távhő van nálunk, de semmi hasonló probléma nincs, az árammal sem.Az ott valami véletlen egybeesés lehet, vagy más helyi probléma.

2013. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%

1.A rezsicsökkentés szükséges volt.

2.A szolgáltatók nem halnának bele.

3.Persze hogy nyekeregnek, mert a vezetőknek kevesebb plusz pénz jön a zsebükbe, azt meg mindenáron ki kéne termelni valahogy, akár elbocsájtások, akár más turpisság árán.

4.A fogyasztó nem fejőstehén!

2013. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!