Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem undorító,...

Szerintetek nem undorító, hogy Orbán az árvízből is politikai haszonszerzést csinál?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, nem ért semmihez, de azért ott főnökösködik és hátráltatja a szakembereket. Most meg már kitalálta, hogy egyes kérdésekben csak ő, meg a talpnyalói dönthetnek.

2013. jún. 9. 09:40
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

19:


Nyugi, mély levegő, kifúj. :)


A véleményed nem is kértem, és nem is érdekel, mint ahogy a magadfajtátoké sem.

2013. jún. 9. 10:46
 22/38 anonim ***** válasza:
31%

bizonytalanokból sem fog 2 millió szavazatot hozni ez a PR fogás.


Akkor meg nagy levegő és menj kapálni,ahhoz lehet értesz. Ne itt mocskolódj!!

2013. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Köszi, a parasztmunkát és ganajozást meghagyom a magadfajtáknak, én tanár vagyok, az is maradok, nekem nem volt büdös a tanulás és a könyv. :)
2013. jún. 9. 10:54
 24/38 anonim ***** válasza:
45%
Az az undorító, hogy a rászorultaknak küldött segélyeket NEM lehet már a segélyszervezeteknek utalni, hanem csak az állam számlájára! Az árvízkárosultak pedig nem fognak belőle látni semmit!
2013. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

A véleményed nem is kértem, és nem is érdekel, mint ahogy a magadfajtátoké sem.

Az nem volt írva, kifélétől kérdezel és egyáltalán kérdezel. Szerencsétlen az a diák aki közeledbe kerül!De szerintem vályogvető vagy te nem tanító.

2013. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
62%

Az öszes párt kint van egy csómó aktivistával egy ijen PR fogást senki nem hagyna ki ha meg valamejik párt nem lene kint akor évekig az elenzői mondogatnák nekik hogy nem vol ot . Az öszes párt ijen .

Ráadásul egy miniszterelnőknek dőntéseket kell hoznia katasztrófa hejzetben ő az orszzág vezetője ez a dolga .

Az hogy ért e hozá másik kérdés lene.

2013. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
18%
a baloldal otthon ül és rettegve nézi az atv-t... egyedül a jobbik és a fidesz van kint a gátakon!
2013. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
29%
orbánc meg undorító
2013. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
52%

"Nyugi fiúk, szájat törölni, mert még megpattan egy ér. :) Főleg a 14-es állapota csúnya. :D "


Ha ismernél tudnád, hogy semmi baja az idegeimnek és a vérnyomásomnak. Viszont a kérdésemre nem válaszoltál. Persze a kérdés amúgy költői, a kérdésedből a válasz nyilvánvaló. Csak épp gondolkodás-mentességre vall.

2013. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
29: Nincsenek rászorulva a sajnálatodra, többen kitűnő tanulók, vagy egyetemen is tökéletesen megállják a helyüket.
2013. jún. 10. 07:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!