Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is fél az ország etnikai...

Más is fél az ország etnikai összetételének a változásától?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon ijesztő jövőkép.


A magyar pártokat ismerve pedig még ijesztőbb , hisz ezek olyan törvényeket fognak hozni a szavazatokért amik majd azoknak fognak kedvezni.


Talán nem is érdemes gyereket vállalni , ilyen sötét jövőt én nem akarok szegény gyereknek.

A mi jelenünk is sötétedik de az ő jövőjük tényleg sötét.


Elfogjuk veszteni az országot.



2013. jún. 12. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Én nem félek. Gyerekem pont nem lesz, nem akarom, hogy itt kínlódjon miattam 80 évet, én meg 21 éves vagyok, csak kihúzom valahogy. Amúgy is csak addig akarok élni, amíg feláll és kemény, az meg olyan 60 éves kor körül már a vége fele járja.
2013. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Én nem félek ilyesmitől. Mindenképpen tervezek gyereket vállalni és szerintem te is gondolkodj el pár dolgon, mert az amit írtál arra utal, hogy ezt az egészet egy megváltoztathatatlan tényként kezeled, hogy így lesz és közel sincs szó ilyesmiről. Már máskor is volt nehéz, sőt sokszor még sokkal nehezebb volt, mint most, ezen is túl leszünk majd.
2013. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
1: ne hidd azt, nekem két férfi rokonom is 70 felett újra házasodott, az egyik kifejezetten nagy kujon volt.
2013. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem félek. Orbán nem tudja végtelenségig eltartani az imádott cigányait, meg a kivándorlás üteme sem lesz ilyen mert lassan bezárulnak nyugaton a kapuk.
2013. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"1: ne hidd azt, nekem két férfi rokonom is 70 felett újra házasodott, az egyik kifejezetten nagy kujon volt."


Ohh, én álmodni sem merek ilyenről. :DD

2013. jún. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Irigyellek, hogy per pillanat ez a legnagyobb problémád. Szerencsés vagy. :)
2013. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is meg fog változni az ország lakosságának összetétele, de nem félek tőle. Az a nemzet, amelyik önfenntartásra képtelen, az törvényszerűen elbukik és elveszíti területét. De minek is neki terület, ha egyszer nem lakja be? Látod, ideírnak, nem szülnek gyereket, sopánkodnak, félnek. Veszítettünk. Más nemzetek is eltűntek már a történelem liftjében. Mondjuk kár, én sajnálom, hogy így van, jó volt magyarnak lenni, de így döntött a magyar, hogy feladja. Nekem van ugyan négy gyerekem, de sok másnak nincs már egy sem. Így jártunk.
2013. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
Jól van 7-es, mit csináljak? Gyártsak 5 gyereket, aztán törjek be velük lángszórókkal meg molotov-koktélokkal a cigánytelepre és égessük közösen porrá a putrikat, vagy mit tegyek, hogy szerinted ne adjam fel?
2013. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
8-as, nem erről van szó. Nem kell gyilkolni a fennmaradásért. Élni kell az életet. Ha nem csökken az ország magyar lakossága, nem tudnak idegenek jönni, mert nincs hová. A cigányokat meg nem elpusztítani kell, hanem tanítani és dolgoztatni. A bűnözőket meg ki kell iktatni a társadalmoból, akár cigány, akár magyar, vagy bámilyen más nemzetiségű.
2013. jún. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

És ezt hogy tervezted, hogy érjem el?

Mert ennek csak akkor lenne értelme, ha ez lenne országosan is a közfelfogás, mondjuk legalább az emberek 80-90%-ánál, de jelenleg kb. ennyinél nem az...

2013. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!