Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A választásokat ismét a...

A választásokat ismét a nyugdíjasok fogják eldönteni? Nyer valami régi párt?

Figyelt kérdés
Szomorú lenne
2013. jún. 14. 08:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Eddig sem a nyugdíjasok döntötték el, csak ezt állítják.

Az meg a jövő zenéje, hogy melyik párt nyer.

2013. jún. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg a fidesz és a fidesz között dől el a győzelem. Kár álmodozni.
2013. jún. 14. 08:19
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem mellékes az elöregedő társadalom fogalma sem.
2013. jún. 14. 08:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem sírni kell, hogy a nyugdíjasok döntik el a szavazást, hanem a fiataloknak is el kell menniük szavazni! Ebben az esetben majd nekünk kedvező törvényeket hoznak a politikusok, minket akarnak megvenni.
2013. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A fiatalok pont azért nem mennek el szavazni, mert tudják,hogy a politikusok csak önmagukra nézve kedvező döntéseket hoznak. Fel kéne már az országnak végre ébredni,h ez a nagy büdös helyzet és ez jóideig nem is fog változni. Meg azt is be kellene tán látni az embereknek, hogy kakiból nem tud egy kormány sem várat építeni. Kár azt várni, hogy az oktatás ingyenes lesz hosszútávon, mert nem lesz.A realitások talaján kéne az embereknek maradni..képzelgések helyett.
2013. jún. 14. 10:15
 6/13 anonim ***** válasza:

A fiatalok nem valami aktív szavazók....


Az öregebbek igen mert a szoci rendszerben kötelező volt szavazni és még ma is ez él bennük.

2013. jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na varjal! Most mi a gond, hogy az oktatas nem ingyenes, vagy az, hogy Orban mielott kormanyt alapitott tandijellenes volt? Nekem az utobbival van tele a retesem. Szerintem nem ördögtol valo dolog a tandij, de megis honnan tudjam, hogy mire szavazok, ha a partok a megvalasztas elott A-t mondanak, aztan B-t csinalnak? Ennek semmi ertelme, mert azt sem tudom, hgoy mire szavazok, amikor a Fidesz/MSZP/stb. melle teszem az ikszet!
2013. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Abból indulj ki,hogy nincs pénze az államnak + a politikusok is hazudnak a hatalomért,tehát,amit ingyenesnek ígérnek, kapásból nem lesz az. Orbán csak a büfészakokat meg tömegszakokat tette fizetőssé. Ezzel az intézkedésével poont egyetértek.
2013. jún. 14. 11:17
 9/13 anonim ***** válasza:

Ugy latom, nem erted. En nem vagyok tandijellenes. Nekem a hazugsagoktol fordul ki a gyomrom, es meg mindig nem tudom, hogy valojaban mire szavazok, mikor ikszelek.


Politikai felelossegrevonas nincs, mert azok, akik hazudnak, ujra lesznek valasztva. Vagyoni felelossegrevonas nincs, büntetojogi pedig csak par esetben (Hagyo, Zuschlag, stb.).


Ne igerjenek, csak azt, amit teljesiteni tudnak! A hazugsagokra nem kifogas az emuttnyocev. Az embereknek meg meg kellene tanulniuk, hogy amikor szavaznak, akkor valami mellett es ne valami ellen döntsenek. Ha igy gondolkodtak volna, a Fidesz 2010-ben nem került volna hatalomra, ugyanis Orban nem igert semmit. Mikor kerdeztek adopolitikarol, stb. csak annyit tudott mondani, hogy hat majd eloször megnezzük hany csontvaz van a szekrenyben, es majd utanna meglatjuk. Hogy hogy tudott erre a szavazok fele szavazni, azt fel nem tudom fogni. Ennek a szimpatiaszavazasnak semmi ertelme.

2013. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha azt ígérnék, amit teljesíteni tudnak, akkor senki nem szavazna rájuk :-) So simple :-)
2013. jún. 14. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!