Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Bilderberg-társaság és...

A Bilderberg-társaság és Viviane Reding miért foglalkozik ennyit hazánkkal, mikor egy kis jelentéktelen ország?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
Hataloméhség, nem bírják elviselni, hogy ha valami nem úgy megy bárhol is mint ahogy ők akarják, nem bírják elviselni, hogy nem kell a vacak hitelük.
2013. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Viviane Reding esetén tudjuk be a klimaxnak és a krónikus férfihiánynak...
2013. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Nemcsak ők. Az USA-ban is legalább 5-6 szenátor főállásban magyarozik.

Nem értem, hogy USA több ezer kilométerről mit fenyegetőzik állandóan Magyarország felé.

Itt van egy idézet ennek a nyomorult Lázár Györgynek a napokban megjelent cikkéből:

"Hamarosan új amerikai nagykövet érkezik Budapestre, Kerry külügyminiszternél már most is több amerikai politikus kilincsel – keményebb amerikai fellépést sürgetnek az Orbán-kormánnyal szemben."


Ez a néhány bibsi újságíró már ENSZ meg amerikai hadsereg bevonulását követeli Magyarországra.

Részben hataloméhség, részben pedig nem szeretnék, ha a magyar módszer terjedne a többi gyarmatosított országban.

2013. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Mert a "Magyar módszer" olyan jól működik. Értem én...
2013. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

" Mert a "Magyar módszer" olyan jól működik. Értem én...

"


Teljesen mindegy, hogy hogyan működik. A lényeg, hogy le kellene szokni arról, hogy beledumálnak más ország belügyeibe, főleg, hogy nekik is rengeteg saruk van.

2013. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
mert kell nekik "kis" hazánk ivóvize, gázkészlete (igen jól mondom, ennyi gáz sehol nincs mit itt) és jó kis hely eza Kárpát Medence a koszos Izrael után..nem gyanús hogy felesleges a magyar? Neked nem tűnt még fel?
2013. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert ezhel a kis országgal mernek kekeckedni, meg még a sok bárgyú tapsikol is hozzá.
2013. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

Egyszerüen azért, mert a magyar politika ma olyan írányba mutat, amiből kisülhet valami kis tőke elleni lázadás, bankrednszer elleni lázadás. Meg mert a magyarnak van esze


(nem nem gáza van utolsó, nem tudom honnan szeded az ilyen hülyeségeket)

2013. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Plusz amíg minket baszogatnak kicsit elterelődik a gyanu arról, hogy ők éppen most tapossák a demokráciát, szólás szabadságot, alapvető személyiségi jogokat a földbe
2013. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Salamon Bálint ***** válasza:
Azért, mert a kormány által kommunikált összes projektet az EU finanszírozza, cserébe átláthatóságot követel és azt, hogy az ő vállalkozóit ne büntesse a kormány minden alkalommal.
2013. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!