Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a magyar gazdaság hirtelen...

Ha a magyar gazdaság hirtelen fellendülne Bajnai szomorú lenne?

Figyelt kérdés
Akkor tuti elbuknák a választásokat és a parlamentbe se kerülnének be. Érdeke egyáltalán az ellenzéknek, hogy fellendülj a gazdaság amíg nem ők vannak hatalmon? Szerintem nem. Az az érdekük, hogy felnagyítsák a problémákat, ellenkező esetben nekik nem lenne létjogosultságuk.

2013. jún. 19. 21:47
1 2
 11/18 MolotovPunk ***** válasza:
70%
Nem fog Orbánék alatt fel lendülni a gazdaság még 8 év múlva sem és pedig azért nem,mert mindent kapkodva csinálnak,ráadásul megint a munkásosztályt alázzák meg a szegényeket.Egyébként,ha jól tudom már ENSZ is ostorozza őket.Nem irigylem őket,de hát istenem be bizonyították tehetségtelenek a kormányzásra (ők is.)
2013. jún. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem fog fellendülni.
2013. jún. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%

Sokan nem a kérdésre válaszolnak.

Igen szomorú lenne,mert nem érdeke neki.Ő csak válságot tud

kezelni,ami a megszorítás,elvonás...a lakosság teljes elszegényesítése a cél.Amit a nemzetközi pénzvilág sugall,

ő egy puppet-baba.

2013. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
38%
A 13-asnak igaza van.
2013. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#13-nak bizony hogy igaza van.


Ahogy elnéztem a pontozásokat, nagyon sok itt a Bajnai-hívő. Egyébként szerintem, ha hirtelen fellendülne a gazdaság, annak egy politikus sem örülne. Gyakorlatilag senki sem tudna mit ígérgetni.

2013. jún. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Honnan veszitek, hogy aki nem jobboldali, az már mindjárt Magyarország vesztét akarja, hazaáruló, stb.?

Ja, mert Orbán ezt mondta? Ezeket is mondta, és mi lett belőle?

http://www.youtube.com/watch?v=W8xBv1q_R-8

http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=7hZix4RrF0U

http://www.youtube.com/watch?v=9l7aIEGB9ic (Csemege a Fidesz gyűlésen a Jobbik zászlója!)


Én nagyon örülnék, ha már holnap arra ébrednénk, hogy annyira stabil a gazdaság, hogy adó nélkül is többlete lenne az államnak, a szociális kiadások megezerszereződnének, minden rendben lenne. Felőlem akkor Orbán minden községnek is építhetne egy stadiont, ha futja rá és a fenntartására... majd a birkák legelik a füvet.


Sajnos azonban ez olyan fikció, min az, hogy Orbán akár 12 éves folyamatos kétharmaddal képes lenne helyre állítani a gazdaságot, a többi gyengénkről nem is beszélve. Ennek pedig egyszerű oka, hogy Orbán autokrata rendszert épített ki, és képtelen tanulni a hibájából, sőt! Emiatt pedig az ország szív.

2013. jún. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha a gazdaság fellendül, a legalul lévő rétegek érzik meg azt utoljára, akik viszont hagyományosan baloldali szavazók.


Ha a gazdaság fellendülne és minden társadalmi rétegben rohamos és látványos életszínvonal-emelkedés következne be, akkor lennének nagy bajban az ellenzékben. Viszont akkor is találnának támadási felületet, hogy a javak miért nem úgy oszlanak el ahogy.


A politikai indulatok viszont ebben az esetben csillapodnának, megjelenne a higgadt, normális beszéd, hiszen a létbiztonság nem lenne többé veszélyben, ami az emberekből az agressziót és a félelmet hozta ki korábban.

2013. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16-hoz.Igen én örülnék a legjobban ha a baloldalon sok olyan

lenne aki a haza javát akarja,sajnos mivel a baloldal mindíg is túl nemzetközi,ezért ez az elv nem tud rendesen érvényesülni.Véleményem szerint ott is sok hazafias érzelmű lehet,de el van az érzés bennük fojtva.

Nemzeti balos,nemzetközi jobbos,kicsit fura ízlelgetem.

2013. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!