Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy manapság ki lehet mondani az igazságot? Pár éve ezt még lerasszistázták mondták volna az ún. "politikailag korrektek".

Figyelt kérdés

Itt:

[link]

"komoly fejtörést okozott, hogy az emelést hogyan lehetne úgy bevezetni, hogy az ne járjon a "megélhetési gyerekvállalás" elharapózásával, különösképpen a fiatal, iskolázatlan roma nők körében"


2013. jún. 20. 17:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#5

Már hogy lennél a 2. válaszoló. nem te vagy az. :) Már csak a százalékok miatt sem.

2013. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Valami fatális tévedés van itt. Én meglehetősen sok éve ki tudom mondani az igazságot. Mondom még egyszer: az igazságot, nem a mellébeszélést. Eddig még nem szólt senki, hogy ejnye-bejnye. Tehát szükségtelen lelkendezni, hogy "már" ki lehet mondani. Eddig is ki lehetett. Csak korrekten kellett.


A "megélhetési gyermekvállalás" problémáját sem kell újkeletű ügynek feltüntetni. Elég régi probléma, mivel önmagában tekintették, nem is tudták megoldani. Most sem fogják. Ostoba rasszista megjegyzéseket tenni lehet, de mégoly hangosan mondva sem lesz belőle megoldás. Ha ezt a problémát el szeretnénk kerülni (mert nagyon kéne), akkor az okokat kell feltárni és megszüntetni. Még ha nehezére esik is ez egyeseknek (főleg a politikának). De ilyen dilettáns eljárással komoly fejtörést előidézni lehet, a feladatot megoldani nem.

2013. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kérdésben a 2. válaszoló. Mivel az első hozzászólást a KÉRDEZŐ írta. Ezért könnyű fejszámolással megkaphatod hogy a 3. hozzászólás a 2. válaszolótól van.
2013. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!