Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fog a baloldal ellen...

Ki fog a baloldal ellen szavazni 2014-ben?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 22:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha ellene nem is, de a jobb oldal mellett.
2013. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Az is hülye idióta,aki a Fideszre, MSZP-re,Jobbikra, LMP re ,Dk-ra,Együtt 2014-re fog szavazni! Az MSZP már megmutatta,hogy sötét a politikához! A FIDESZ meg nem ért hozzá! A többiek meg ne kísérletezzenek tovább a Magyar népen!
2013. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Leszarom kire,mire szavazol barátom!
2013. jún. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Részben ellenük is szavazok.


Én nem járulok hozzá , hogy újra liberális "szabadelvű" vezetése legyen az országnak.


Elég volt sok évnyi SZDSZ.

Olyanból nem kérek ismét.

2013. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én igen, ugyanis Legfontosabb küldetésem struktúrálni a kvázi-projekt-szerû piaci pozíciót.
2013. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a baloldal ellen fogok szavazni :) Mint ahogy eddig is tettem.
2013. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja én is Jobbikra szavazok, azaz a baloldal ellen is.
2013. jún. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Inkább valami mellet. De végül is jobboldal, szóval ellene, de nem ez a közvetlen célom.
2013. jún. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

# 3:

Nem ő vagyok, de én például egy monarchiát támogatnék, azon egyszerű okból kifolyólag, hogy ne legyen 4 évente új vezére az országnak, aki betömi a zsebét.


Egy családnak a meggazdagodása mégis sokkal könnyebb, gyorsabb és kevesebb veszteséggel járó dolog, mint a mostani politikai paletta teljes egészének.


Kérdezőnek: Én nem fogok elmenni szavazni és nem is fogom utána járatni a pofámat. Csalódtam az összes pártban és szeretném két éven belül elhagyni az országot, ha minden jól megy, végleg.

2013. jún. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Nem ő vagyok, de én például egy monarchiát támogatnék, azon egyszerű okból kifolyólag, hogy ne legyen 4 évente új vezére az országnak, aki betömi a zsebét.


Egy családnak a meggazdagodása mégis sokkal könnyebb, gyorsabb és kevesebb veszteséggel járó dolog, mint a mostani politikai paletta teljes egészének."


Megnyugtatlak, a monarchiában sem csak egy család akarna meggazdagodni és nem csak egynek kéne megtömni a zsebeit. :)

2013. jún. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!