Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az RTL Klub miért majdnem...

Az RTL Klub miért majdnem mindig Szanyi Tibort szólaltatja meg a híradóban az MSZP részéről? Szerintem ő még a pártban is elég ellentmondás ember.

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom mert ő ér rá.


Két kocsma között belefér egy RLT :D

2013. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy meg hihetetlen ez a RTL klub. Lassan ATV 2-re átnevezhetnék magukat. Minden híradóban Fidesz mocskolás, MSZP-E2014 imádat megy. LMP-PM is a jelentéktelen táborukhoz képest aránytalanul sokszor kap szót, a Jobbik meg ugye a Sátán.
2013. jún. 28. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha így van (személyes tapasztalatból nem tudom, mert soha nem nézem őket), ez azért lehet, mert ő a legbulvárosabb MSDZP-és, ő illik be leginkább a kétfejű borjú és a baleseti hírek után.
2013. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert a szanyi mindig részeg és így talán hozhat egy kis nézettséget a retekklubnak.

http://www.youtube.com/watch?v=G2a1_2RRuTw

2013. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ezt már én is észrevettem, a TV2nél is, hogy nagyon elfogultak. Nem hiszem, hogy az lehet az oka hogy "fentről" erre vannak utasítva, inkább csak túl sok a baloldali liberális köztük. Jó lenne ha a pártszimpátiára is figyelnének mikor új szerkesztőket vesznek fel, különben ilyen vacak lesz, hogy a politikai hírek 1-2%ában van benne a Jobbik, míg a parlamentbe bent sem lévő bajnaiék minden másodikba!

Vagy csökkentsék a fizetésüket, mert gondolom egy sz.ros riporter is nettó sokszázezret vág zsebre náluk, úgy könnyű arcoskodni meg játszani az okost.

2013. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tán mert ő az mszp szóvivője?
2013. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez az 5. komment egy gyöngyszem...


"Egyébként ezt már én is észrevettem, a TV2nél is, hogy nagyon elfogultak. Nem hiszem, hogy az lehet az oka hogy "fentről" erre vannak utasítva, inkább csak túl sok a baloldali liberális köztük. Jó lenne ha a pártszimpátiára is figyelnének mikor új szerkesztőket vesznek fel, különben ilyen vacak lesz, hogy a politikai hírek 1-2%ában van benne a Jobbik, míg a parlamentbe bent sem lévő bajnaiék minden másodikba!"

Nézzed a "közmédiát", ott figyelnek a pártszimpátiára! Ha nem vagy fideszes, a közelébe sem engednek! :) Jaa, nem így értetted? Vegyenek fel egy csomó jobbikost, mert te azt szeretnéd? A két szép szemedért biztos nem fogják megcsinálni... :D Rengeteg választásod van: megveszed az RTL-t, és feltöltöd a haverjaiddal; csinálsz egy saját tévét; kitanulod az újságírást, jól csinálod, felfigyelnek rád, és felvesznek; ha meg béna vagy csóró vagy és nincs pármilliárdod, akkor elkapcsolsz és nem nézed. :)


"Vagy csökkentsék a fizetésüket, mert gondolom egy sz.ros riporter is nettó sokszázezret vág zsebre náluk, úgy könnyű arcoskodni meg játszani az okost."

Hogy te mekkora idióta vagy... :D Csökkentsék a fizetésüket, mert nem jobbikosok? Jézusom... :DDDD Úgy GONDOLOD, ennyit keresnek? :D Az a szép a demokráciában, hogy gondolni akármit lehet. Sajnos baromságokat is. Te meg irigykedsz a gondolt fizetésükre. Le sem tagadhatod, hogy azért utálod őket, mert szerinted jól keresnek, és mert nem jobbikosok. :)

2013. jún. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!