Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, miben nem értetek...

Jobbikosok, miben nem értetek együtt a Jobbikkal?

Figyelt kérdés

Már sok helyen írták, hogy nem mindenben értenek egyet a Jobbik álláspontjával. Mi az amiben egyetértetek, ill. mi az amiben nem?


A kérdés nem provokatív szándékú, csupán véleményeket kérnék.



2013. júl. 2. 01:08
 1/10 anonim ***** válasza:
A Bős-nagymarosi vízlépcsőt nem tartom túl jó ötletnek. Vannak, akik kiállnak mellette és vannak, akik nem. Engem egyelőre az utóbbi tábor fogott meg.
2013. júl. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A Bős-nagymarosi vízlépcsőt nem akarják újra elővenni, de a Dunán és a Tiszán erőműve(ke)t építenének fel.
2013. júl. 2. 02:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Abban nem értek egyet, hogy én utálom az arabokat, meg mindent ami külföldi.
2013. júl. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az arabbarátsággal nem értek egyet, mert utálom az erőszakos kultúrájukat és a gyilkolásra sarkalló vallásukat, főleg azt hogy EU-ba is behozzák.
2013. júl. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én az arab politikával igen, hiszen számos lehetőség van benne gazdasági szempontból. Amivel nem értek egyet, az az, hogy egyedül az egyetemisták igényeivel törődnek, mindig nekik akarnak valahogyan üzenni vagy segíteni, míg más nem diplomás fiatalokkal nem foglalkoznak annyit. Értem én, hogy az egyetemisták körében magas a támogatottságuk, de főleg a fiatalok körében, akikbe a nem diplomások is benne vannak.
2013. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az hogy polkorrektek. Ők is felakarják zárkóztatni a cigányságok ahelyett, hogy vagy háromnegyed részüket kisöpörnék az országból. Nem mernek zsidózni, de ha véletlenül kikerül a szájukból, akkor már is elhatárolódnak maguktól. S ha már itt tartunk, akkor a vezetőségi körükben is érezhető az erőteljes zsidó jelenlét (lásd Szegedi Csanád esetét, akit az MNA buktatott le). EU ellenesek, közben három képviselőjük bent ült a Brüszeli parlamentben és degeszre keresik magukat. Az is érdekes, hogy Morvai Krisztina mielőtt úgymond nemzeti lett liberális volt és a leszbik, meg prostik jogait védte. Röviden tömören a Jobbik egy kis Fidesz és ugyanolyan szarok, mint az összes többi párt. Csak hát kevésbé büdösek, mint a többi.
2013. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
te MNA-s vagy?
2013. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak szoktam olvasni a híroldalukat.
2013. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudsz helyesen olvasni?
2013. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert?
2013. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!